SvensonArt
  3. Ervaren verkoper
  5. SvensonArt

SvensonArt

Lid sinds 2016 / De Klinge, België

56 aangeboden items / 149 verkochte items

Paul Van Hoeydonck - zeefdruk, gesigneerd, 70x50 cm, 1975 kopen? Bied vanaf 99!
Paul Van Hoeydonck (1925-2025) Belgisch zeefdruk, gesigneerd, 70x50 cm, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Frank Maieu - Schouwgarnituur - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Frank Maieu (1952) Belgisch Schouwgarnituur - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Rene Magritte - (naar) Le chef d’œuvre ou les mystères de l’horizon - Lithografie - 45x60 cm kopen? Bied vanaf 490!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) Le chef d’œuvre ou les mystères de l’horizon - Lithografie - 45x60 cm
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 490
Rene Magritte - (naar), La voix du sang, Lithografie, 77,5x57,5 cm kopen? Bied vanaf 550!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar), La voix du sang, Lithografie, 77,5x57,5 cm
Techniek Litho
Afmetingen 77.5 x 57.5 cm (h x b)
€ 550
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!
Roger Somville (1923-2014) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Jules Lismonde - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 90!
Jules Lismonde (1908-2001) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!
Loic Tuhal (1968) Frans Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm
Afmetingen 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Andre Goezu - zeefdruk, gesigneerd, 50x70 cm, 1975 kopen? Bied vanaf 29!
Andre Goezu (1939) Belgisch zeefdruk, gesigneerd, 50x70 cm, 1975
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Jan Vanriet - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Vanriet (1948) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Pinchas Shaar - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 45!
Pinchas Shaar (1923) Pools Amerikaans Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Roger Raveel - Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1850!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Rene Magritte - (naar) La grande famille (1963) - Lithografie - 60x45 cm kopen? Bied vanaf 535!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) La grande famille (1963) - Lithografie - 60x45 cm
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 535
Direct kopen
Rene Magritte - (naar) La grande guerre‘ (1954 ) - Lithografie - 60x45 cm kopen? Bied vanaf 490!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) La grande guerre‘ (1954 ) - Lithografie - 60x45 cm
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 490
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Direct kopen
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Walter Leblanc - Torsions - Litho - Gesigneerd - 73x55 cm - 1978 kopen? Bied vanaf 190!
Walter Leblanc (1932-1986) Belgisch Torsions - Litho - Gesigneerd - 73x55 cm - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Michel Seuphor - Onze essais de voix pour un chant du soir - complete map met 11 etsen kopen? Bied vanaf 590!
Michel Seuphor (1901-1999) Belgisch Frans Onze essais de voix pour un chant du soir - complete map met 11 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Luc Hoenraet - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Luc Hoenraet (1941) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Mark Verstockt - Zeefdruk - Gesigneerd - 78x56 cm - 1973 kopen? Bied vanaf 90!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 78x56 cm - 1973
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Rene Magritte - (naar), Le bouquet tout fait, Lithografie, 77,5x57,5 cm kopen? Bied vanaf 550!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar), Le bouquet tout fait, Lithografie, 77,5x57,5 cm
Techniek Litho
€ 550
Direct kopen
Mark Verstockt - Geometrisch abstract, zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 85!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch Geometrisch abstract, zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Patrick Conrad - zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 25!
Patrick Conrad (1945) Belgisch zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Frank van Hemert - Zeefdruk - Gesigneerd - Ingelijst - 38x37 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 70!
Frank van Hemert (1956) Nederlands Zeefdruk - Gesigneerd - Ingelijst - 38x37 cm - 1991
Afmetingen 38 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers - Stilleven met fruit - Aquarel - 23x30 cm kopen? Bied vanaf 220!
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers (1828-1893) Nederlands Stilleven met fruit - Aquarel - 23x30 cm
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Roger Raveel - Vader en zoon, gesigneerde zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 850!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Vader en zoon, gesigneerde zeefdruk, ingelijst
Afmetingen 53 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho - Gesigneerd - 35x49 cm - 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - Gesigneerd - 35x49 cm - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 850!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Acryl op doek - Gesigneerd - 70x80 cm - 1999
Techniek Acryl
Afmetingen 77 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Rene Magritte - (naar) La cascade (1961) , Lithografie kopen? Bied vanaf 550!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) La cascade (1961) , Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 77.5 cm (h x b)
€ 550
Direct kopen
Mark Verstockt - geometrisch abstracte compositie, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch geometrisch abstracte compositie, gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eveil, litho, 66x51 cm, gesigneerd, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Panamarenko - Knikkebeen - gesigneerde kleurendruk met diepdruk kopen? Bied vanaf 950!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Knikkebeen - gesigneerde kleurendruk met diepdruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - Winter, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands Winter, gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 65 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen