Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130

Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeefdruk - 60x80 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/130
  • Originele kleurenzeefdruk van Corneille
  • Gesigneerd, gedateerd '95 en genummerd
  • Betreft exemplaar nr 1 van de oplage
  • Drukatelier: Original screen
  • Uitgever: Bekaert
  • In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzonden incl. track en trace

Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,05
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,50