Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989

Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100/300
  • Originele zeefdruk van Jan Schoonhoven (Delft, 26 juni 1914 – aldaar, 31 juli 1994)
  • Handgesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd (100/300) in potlood
  • Druk: B. Ruygrok, Amsterdam
  • Uitgever: AMC editie, Amsterdam
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
een klein foxing vlekje links onder in de witte marge (weg te werken met passe-partout )
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,05
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80