Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989
Omschrijving
Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1989
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Abstract
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
100/300
Originele zeefdruk van Jan Schoonhoven (Delft, 26 juni 1914 – aldaar, 31 juli 1994)
Handgesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd (100/300) in potlood
Druk: B. Ruygrok, Amsterdam
Uitgever: AMC editie, Amsterdam
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Zeer Goed
een klein foxing vlekje links onder in de witte marge (weg te werken met passe-partout )
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,05
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80