5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Er worden 152 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - Litho

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekVaria
Afmetingen59 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 1!
Carel Willink - Lot van vier litho's, diverse voorstellingen

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1926
TechniekVaria
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis - Litho, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2006
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Wilhelm Bekking - GROOT! Express. olieverf "Landschap zuid Limburg met fietser" gesigneerd kopen? Bied vanaf 76!
Daniel Wilhelm Bekking - GROOT! Express. olieverf "Landschap zuid Limburg met fietser" gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Gezicht op Chateau Dampiere kopen? Bied vanaf 225!
Carel Willink - Gezicht op Chateau Dampiere

Geplaatst doorAnnievino

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Aan het strand kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Sierhuis - Aan het strand

Geplaatst doorGalerie_Iris_8_Schriek

Jaartal1991
Afmetingen105 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Jan Sierhuis - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekAcryl
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wim Bosma - Vissershaven kopen? Bied vanaf 559!
Wim Bosma - Vissershaven

Geplaatst door2127

Afmetingen55 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!
Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Brugge"

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Strube - Litho: "Dorpsgezicht" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Dorpsgezicht"

TechniekLitho
Afmetingen27.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frederika Broeksmit - Aquatint: Waterburcht kopen? Bied vanaf 49!
Frederika Broeksmit - Aquatint: Waterburcht

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Livinus van de Bundt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - Litho

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Boek met signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met signatuur

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Jacques van Mourik - Limburgs landschap bij Mook kopen? Bied vanaf 200!
Jacques van Mourik - Limburgs landschap bij Mook

Geplaatst doorMiles

Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen10.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Strube - Linosnede: "In Brabant" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Linosnede: "In Brabant"

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen7 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Strube - Litho: Havermarkt Breda kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: Havermarkt Breda

TechniekLitho
Afmetingen11.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Strube - Litho: Mastbosch kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: Mastbosch

TechniekLitho
Afmetingen13 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie

Geplaatst doorFreddyB

Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Hendrik Broer - Slijpsteen kopen? Bied vanaf 2500!
Hendrik Broer - Slijpsteen

Geplaatst doorJSK

Afmetingen96 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schoonhoven - Zonder titel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
Harry van Kruiningen - LANDSCHAP ZUID FRANKRIJK kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen - LANDSCHAP ZUID FRANKRIJK

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1946
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Buys - Aquarel , landschap met schuurtje uit 1954. kopen? Bied vanaf 50!
Bob Buys - Aquarel , landschap met schuurtje uit 1954.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen43.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!
Tijmen Moll - Portret van een visser

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1926
TechniekPotlood
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Strube - Litho, Straatje in Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Jan Strube - Litho, Straatje in Brugge

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hein Stork - Olieverf op doek, Landschap met zeezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Hein Stork - Olieverf op doek, Landschap met zeezicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen76 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit van IJperen - HOLLANDS STADSZICHT / ORIGINEEL WERK / 65x47cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 55!
Gerrit van IJperen - HOLLANDS STADSZICHT / ORIGINEEL WERK / 65x47cm / KADER / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frederika Broeksmit - Ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Elementen

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets - reiger kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets - reiger

TechniekEts
Afmetingen49 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Frederika Broeksmit - Ets

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Phocas Fokkens - Personen in café kopen? Bied vanaf 35!
Phocas Fokkens - Personen in café

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbrugtever

TechniekHoutskool
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: kopen? Bied vanaf 100!
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen:

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen37 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wiegers - Handgesigneerde penseel ets kopen? Bied vanaf 110!
Jan Wiegers - Handgesigneerde penseel ets

Geplaatst doorHarlem2013

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris Beekman - Atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 1500!
Chris Beekman - Atelier in Parijs

Geplaatst doorToon_Beekman

Jaartal1913
Afmetingen47 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat kopen? Bied vanaf 100!
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: Marakech Maroc en Morgat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen45 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!
Frederika Broeksmit - ets/aquatint

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Jaartal1974
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Jaartal1974
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Jaartal1974
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie III kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie III

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4

Geplaatst doorFojo

TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1

Geplaatst doorFojo

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst