5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Jacques van Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacques van Mourik (1879-1971) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 127 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan Pzn Franken - Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Henri Frederic Boot - Stilleven op schouw kopen? Bied vanaf 475!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven op schouw
Afmetingen 96 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Maurits de Groot - Heidelandschap kopen? Bied vanaf 150!
Maurits de Groot (1880-1934) Nederlands Heidelandschap
Afmetingen 48 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Nikolaas Eekman - Kluizenaar kopen? Bied vanaf 80!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands Kluizenaar
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Henk Henriet - onbekend kopen? Bied vanaf 85!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Cuneratoren Rhenen - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Henk Melgers - Toegeschreven aan. Bergmeer. kopen? Bied vanaf 49!
Henk Melgers (1899-1973) Nederlands Toegeschreven aan. Bergmeer.
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 37 cm (h x b)
€ 49
Hendrikus IJkelenstam - Rust. kopen? Bied vanaf 30!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands Rust.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Jan Strube - Willem de Zwijger, nr. 5 kopen? Bied vanaf 70!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Willem de Zwijger, nr. 5
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Harm Kamerlingh Onnes - Dames met kinderwagen jaren '50 kopen? Bied vanaf 79!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Dames met kinderwagen jaren '50
Techniek Potlood
Afmetingen 15.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Julia van Verschuer - Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Julia van Verschuer (1926) Nederlands Amsterdam
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Haven Urk
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Ellen Meuwese - Porseleinen bord 1996 - groot 35 cm doorsnede - kip kopen? Bied vanaf 30!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Porseleinen bord 1996 - groot 35 cm doorsnede - kip
Techniek Keramiek
Afmetingen 35 x 35 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 980 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Ellen Meuwese - Porseleinen bord - 1996 - 35 cm doorsnede - eend kopen? Bied vanaf 30!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Porseleinen bord - 1996 - 35 cm doorsnede - eend
Techniek Keramiek
Gewicht 980 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst)
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Jan Ouwersloot - acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder kopen? Bied vanaf 20!
Jan Ouwersloot (1902-1975) Nederlands acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen 28 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
5 biedingen
Herman Bieling - Twee impressionistische naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 45!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Twee impressionistische naakten - Tekeningen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 17 cm (h x b)
€ 45
Nicolaas Pieneman - Portret van een meisje met handwerk kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Portret van een meisje met handwerk
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 84 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Hendrikus IJkelenstam - 3x portret van Bebby en Max kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands 3x portret van Bebby en Max
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hendrikus IJkelenstam - Portret van een heer kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993) Nederlands Portret van een heer
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 27.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Rijlaarsdam - Ingelijste aquarel: Rue Bonaparte Paris kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Ingelijste aquarel: Rue Bonaparte Paris
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Bram van Velde - Kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 295!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Kleurenlitho: Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Jan Schoonhoven - Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 20!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken)
Techniek Portfolio
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De Rijdende Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Bob ten Hoope - Vrouw / man in gesprek kopen? Bied vanaf 75!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Vrouw / man in gesprek
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!
Jack Aue (1895-1970) Nederlands Havengezicht
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Johan Hemkes - Zandweg in Westerwolde kopen? Bied vanaf 45!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Zandweg in Westerwolde
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Herbert van der Poll - Studies (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Studies (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Leeuw, Artis (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Leeuw, Artis (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Christiaan Schaaf - Stilleven kopen? Bied vanaf 95!
Christiaan Schaaf (1890-1969) Nederlands Stilleven
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Herbert van der Poll - kater (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands kater (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Linker voorpoot van hond (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Linker voorpoot van hond (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Studie (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Studie (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Strube - "Boereninterieur omstreeks 1900, NB Nederland" kopen? Bied vanaf 75!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands "Boereninterieur omstreeks 1900, NB Nederland"
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Juus Hartman - Zittend Naakt - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!
Juus Hartman (1905-1970) Nederlands Zittend Naakt - Pentekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!
Leo Collard (1930-1975) Nederlands Aquarel, Titel, "Tarragona II".
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Germ de Jong - 4 Stadsgezichten - Den Bosch, Zwolle, Maastricht, Leeuwarden kopen? Bied vanaf 20!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 4 Stadsgezichten - Den Bosch, Zwolle, Maastricht, Leeuwarden
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
€ 20
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
€ 25