5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: De wijsgeer kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: De wijsgeer
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Bram van Velde - Les Lithographies III + DLM216 + DLM240 kopen? Bied vanaf 95!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Les Lithographies III + DLM216 + DLM240
Techniek Softcover
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 89 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Devotie(groen) kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Devotie(groen)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Waterlelie kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Waterlelie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Gerbrand Volger - Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Joop Moesman - Windkracht acht, litho kopen? Bied vanaf 100!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Windkracht acht, litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman Bieling - Boerderijtjes met hooiklamp en kippen54/70 cm met lijst69/86cm, kopen? Bied vanaf 750!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Boerderijtjes met hooiklamp en kippen54/70 cm met lijst69/86cm,
Afmetingen 69 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 239!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Piet Landkroon - erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges. kopen? Bied vanaf 36!
Piet Landkroon (1907-1997) Nederlands erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 36
Direct kopen
Ellen Meuwese - Gemälde von Ellen Meuwese, 1991 kopen? Bied vanaf 85!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Schilderij van Ellen Meuwese 1991
Afmetingen 87 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Frits Hubeek - Duinen, de Zandvoortsche vlakte kopen? Bied vanaf 70!
Frits Hubeek (1884-1952) Nederlands Duinen, de Zandvoortsche vlakte
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Sal Meijer - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands 5 boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 17 x 11 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Carel Willink - evenwicht der krachten kopen? Bied vanaf 400!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands evenwicht der krachten
Afmetingen 71 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 4 nonnen kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 4 nonnen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Dirk den Exter - Witte brug met molens kopen? Bied vanaf 50!
Dirk den Exter (1903-1953) Nederlands Witte brug met molens
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
George Stahl - Landschap kopen? Bied vanaf 40!
George Stahl (1903-1982) Duits Nederlands Landschap
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hans Ittmann - Vrouwelijk naakt krijt, houtskool kopen? Bied vanaf 350!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouwelijk naakt krijt, houtskool
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 84 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Tijmen Moll - Dahlia's kopen? Bied vanaf 75!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Dahlia's
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Bram van Velde - kleurenlitho - gesigneerd -oplage 80 ex. kopen? Bied vanaf 525!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands kleurenlitho - gesigneerd -oplage 80 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Carel Willink - Arcadisch landschap, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Arcadisch landschap, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Carel Willink - Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Bob ten Hoope - 'Annette' (uit de bundel 'Annette, vijftien aquarellen', 1987) kopen? Bied vanaf 200!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands 'Annette' (uit de bundel 'Annette, vijftien aquarellen', 1987)
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Bob ten Hoope - 'Fluister maar' (uit de bundel 'Annette, vijftien aquarellen', 1987) kopen? Bied vanaf 300!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands 'Fluister maar' (uit de bundel 'Annette, vijftien aquarellen', 1987)
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Carel Willink - Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Hendrik van der Horst - Zeilers, 1962 Linoleumsnede op papier kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik van der Horst (1911-1982) Nederlands Zeilers, 1962 Linoleumsnede op papier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hans van der Schaaf - dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Hans van der Schaaf (1912-1977) Nederlands dorpsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 31 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hans van der Schaaf - havengezicht kopen? Bied vanaf 55!
Hans van der Schaaf (1912-1977) Nederlands havengezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel slot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel slot
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Henri van Os-Delhez - Tuilerieën en Arc de Triomphe du Carrousel, Parijs. kopen? Bied vanaf 320!
Henri van Os-Delhez (1880-1976) Nederlands Tuilerieën en Arc de Triomphe du Carrousel, Parijs.
Afmetingen 58 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Paul van der Ven - Zomer kopen? Bied vanaf 120!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Zomer
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Carel Willink - Naar de toekomst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Naar de toekomst, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Bram van Velde - Bram van Velde 1895-1981 kopen? Bied vanaf 35!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Bram van Velde 1895-1981
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Bas Galis - Expressionistisch portret van vrouw kopen? Bied vanaf 70!
Bas Galis (1890-1981) Nederlands Expressionistisch portret van vrouw
Afmetingen 59.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Filosoof kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Filosoof
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11.5 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 77.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen