5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Willem Claassen - Beeld - machinaties kopen? Bied vanaf 75!
Willem Claassen (1940) Nederlands Beeld - machinaties
Afmetingen 30 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Camogli. Italiaanse riviera. kopen? Bied vanaf 650!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Camogli. Italiaanse riviera.
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Ingeborg Oderwald - Met pet kopen? Bied vanaf 100!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Met pet
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Paul van der Ven - Schaapskooi op de heide kopen? Bied vanaf 40!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Schaapskooi op de heide
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Johan Haanstra - Vissers kopen? Bied vanaf 175!
Johan Haanstra (1914-1991) Nederlands Vissers
Techniek Gouache
Afmetingen 55 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Johan Haanstra - Zuid Frankrijk II kopen? Bied vanaf 175!
Johan Haanstra (1914-1991) Nederlands Zuid Frankrijk II
Techniek Gouache
Afmetingen 63.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Johan Haanstra - Zuid Frankrijk I kopen? Bied vanaf 175!
Johan Haanstra (1914-1991) Nederlands Zuid Frankrijk I
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 625!
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Carel Willink - Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De eeuwige schreeuw (Nette lijst!)
Afmetingen 63 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: De Heer is mijn Herder kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: De Heer is mijn Herder
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Hendrik Verburg - heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik Verburg (1895-1973) Nederlands heuvellandschap
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Carel Willink - Zeefdruk: Athens church - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Zeefdruk: Athens church - 1987
Afmetingen 39.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Carel Willink - Zeefdruk: Gezicht op châtau Dampierre kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Zeefdruk: Gezicht op châtau Dampierre
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Debat kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Debat
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Arnold Bernard Neujean - ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater" kopen? Bied vanaf 39!
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) Nederlands ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater"
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Maagd met lelie kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Maagd met lelie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho XV/XV kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho XV/XV
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen