5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Jan Strube - "Brabants Stilleven" kopen? Bied vanaf 175!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands "Brabants Stilleven"
Techniek Litho
Afmetingen 26.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Herbert van der Poll - Studies (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Studies (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Leeuw, Artis (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Leeuw, Artis (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 18 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Christiaan Schaaf - Stilleven kopen? Bied vanaf 95!
Christiaan Schaaf (1890-1969) Nederlands Stilleven
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Herbert van der Poll - kater (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands kater (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Linker voorpoot van hond (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Linker voorpoot van hond (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Herbert van der Poll - Studie (1915) kopen? Bied vanaf 40!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Studie (1915)
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Strube - "Boereninterieur omstreeks 1900, NB Nederland" kopen? Bied vanaf 75!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands "Boereninterieur omstreeks 1900, NB Nederland"
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Juus Hartman - Zittend Naakt - Pentekening kopen? Bied vanaf 45!
Juus Hartman (1905-1970) Nederlands Zittend Naakt - Pentekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!
Leo Collard (1930-1975) Nederlands Aquarel, Titel, "Tarragona II".
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Strube - Wasdag in Thorn kopen? Bied vanaf 200!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Wasdag in Thorn
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Germ de Jong - 4 Stadsgezichten - Den Bosch, Zwolle, Maastricht, Leeuwarden kopen? Bied vanaf 20!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 4 Stadsgezichten - Den Bosch, Zwolle, Maastricht, Leeuwarden
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Gerrit de Jong - Molen 'de Jonker' Zaandam kopen? Bied vanaf 49!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands Molen 'de Jonker' Zaandam
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
€ 25
Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg (1877-1942) Nederlands Moeder en kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
€ 35
Jan Strube - Seinekade Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Seinekade Parijs
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Germ de Jong - "Kustplaats Zuid-Frankrijk" - 1957 - Gem. Techn. - Ingelijst - Zeer goed kopen? Bied vanaf 400!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands "Kustplaats Zuid-Frankrijk" - 1957 - Gem. Techn. - Ingelijst - Zeer goed
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Jan Pzn Franken - Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jacques van Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacques van Mourik (1879-1971) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 127 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jeanne Wesselius - Stilleven met vogelkop kopen? Bied vanaf 315!
Jeanne Wesselius (1931-2010) Nederlands Stilleven met vogelkop
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Direct kopen
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Jan Visser - Waterval Lauterbrunnen kopen? Bied vanaf 40!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Waterval Lauterbrunnen
Techniek Ets
Afmetingen 74.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands  Titel T87-15, 1987
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 77 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.850
Direct kopen
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands villa in berglandschap van Veneto
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Reimond Kimpe - Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933 kopen? Bied vanaf 1995!
Reimond Kimpe (1885-1970) Belgisch Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933
Afmetingen 69 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 1
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands gesigneerde litho uit Petit 4
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!
Jan Nijland (1941) Nederlands Man kijkt uit het raam
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Wintergezicht van een Hollandse stad kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Wintergezicht van een Hollandse stad
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Wouter Ydo - bloeiende bomen op boerenerf kopen? Bied vanaf 75!
Wouter Ydo (1887-1965) Nederlands bloeiende bomen op boerenerf
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hein Stork - Aquarel, Portret. kopen? Bied vanaf 40!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Aquarel, Portret.
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Windkracht Acht - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Jan Sierhuis - Interior with creatures on a table kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Interior with creatures on a table
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Dick van Luijn - Port Vendres (Zuid-Frankrijk) kopen? Bied vanaf 150!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Port Vendres (Zuid-Frankrijk)
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan Peeters - Meisje in interieur kopen? Bied vanaf 220!
Jan Peeters (1912-1992) Nederlands Meisje in interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Herbert Fiedler - 3 boekwerken en een krantenartikel (1982) kopen? Bied vanaf 50!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands 3 boekwerken en een krantenartikel (1982)
Techniek Hardcover
Afmetingen 14.5 x 14.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen