5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin) kopen? Bied vanaf 340!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands Erminia en Tancredi (naar Poussin)
TechniekGouache
Afmetingen68 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
TechniekLitho
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 475!
Wim Sinemus (1903-1987) Nederlands Abstracte voorstelling
TechniekGouache
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Tijmen Moll - Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 150!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Zeegezicht.
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Louis Saalborn - Weggis kopen? Bied vanaf 699!
Louis Saalborn (1891-1957) Nederlands Weggis
Afmetingen63 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 699
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 249!
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Freek van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 234!
TechniekAquarel
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Herman van Tongeren - Kompositie kopen? Bied vanaf 300!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands Kompositie
Afmetingen70 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Jan Sierhuis - de blauwe tafel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands de blauwe tafel
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Harmen Meurs - Studie van geiten kopen? Bied vanaf 30!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Studie van geiten
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Johan Hemkes - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Westertoren Amsterdam
TechniekDroge Naald
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Gerbrand Volger - pastelkrijt op papier - Dansfeest (unicum) - INGELIJST - 24791 kopen? Bied vanaf 95!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands pastelkrijt op papier - Dansfeest (unicum) - INGELIJST - 24791
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Carel Willink - complete uitgave 6 zeefdrukken door G.I,.N. Gallery, Unieke veiling kopen? Bied vanaf 2250!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands complete uitgave 6 zeefdrukken door G.I,.N. Gallery, Unieke veiling
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.250
Freek van den Berg - St. Victoire kopen? Bied vanaf 799!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands St. Victoire
Afmetingen86 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën" kopen? Bied vanaf 125!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands "Oostelijke Pyreneën"
Afmetingen62.5 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Bram van Velde - Litho - Compositie in paars kopen? Bied vanaf 84!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Litho - Compositie in paars
TechniekLitho
Afmetingen59 x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 84
Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fred Sieger - Bergdorp Val de Caret (Fr) kopen? Bied vanaf 300!
Fred Sieger (1902-1999) Nederlands Bergdorp Val de Caret (Fr)
Afmetingen57 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 675!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 160!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Mooi schilderij van bloemen in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
TechniekSoftcover
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 50
Harry van Kruiningen - 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza kopen? Bied vanaf 50!
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 17.7 cm (h x b)
€ 50
Dirk Filarski - Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Herman Bieling - 2 Pen tekeningen: kopen? Bied vanaf 100!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands 2 Pen tekeningen:
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen37 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Sierhuis - zonder titel maar wel met lijst! kopen? Bied vanaf 195!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel maar wel met lijst!
Afmetingen42.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Bob ten Hoope - Annette kopen? Bied vanaf 75!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Annette
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Freek van den Berg - Slapende poes kopen? Bied vanaf 135!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Slapende poes
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 135
Wouter Ydo - Kinderen bij molen kopen? Bied vanaf 150!
Wouter Ydo (1887-1965) Nederlands Kinderen bij molen
TechniekAcryl
Afmetingen37 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstract composition
TechniekLitho
Afmetingen35 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 325