Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho

Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!
Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!
  • Joop Moesman (1909-1988)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Litho
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage no. 5
Litho van Joop Moesman
Voorstelling van een erotisch surrealistische figuur aan zee
Losbladig, beeldmaat 24x18.5, bladmaat 40x29
Gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood r.o.: 'JohMoesman  5  '84'
Getiteld in potlood l.o.: 'Windkracht acht'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00