lenteman
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

50 aangeboden items / 3360 verkochte items

John Hesselberth - Anatomie in een ruimte - Ets kopen? Bied vanaf 50!
John Hesselberth (1947) Nederlands Anatomie in een ruimte - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Pum Niemeijer (1912-2004) Nederlands Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Elisabeth Posthuma - Vogels voeren in het park - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Elisabeth Posthuma (1907-1959) Nederlands Vogels voeren in het park - Ets
TechniekEts
Afmetingen16 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Antoon Derkzen van Angeren - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Zelfportret - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 47!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 175!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Lemelerberg - Olieverf op doek
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 175
Jaap Hillenius - Volume 2 - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Volume 2 - Litho
TechniekLitho
Afmetingen44 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Henk van der Vet - Smoking Girl - Kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Henk van der Vet (1939) Nederlands Smoking Girl - Kleurenzeefdruk
Afmetingen47 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Isaac Naarden - Liggend Naakt - Penseeltekening kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Liggend Naakt - Penseeltekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Abstract landschap - Droge naald ets
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Pointillistisch bosgezicht - Inkttekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 47!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Hans Blanken - Oktobervaart - Ets kopen? Bied vanaf 125!
Hans Blanken (1946) Nederlands Oktobervaart - Ets
TechniekEts
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening kopen? Bied vanaf 80!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands Molensteeg Rotterdam - Tekening
TechniekPotlood
Afmetingen60 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 57!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
€ 57
Cor de Wolff - Ruine - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Wolff (1889-1963) Nederlands Ruine - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Theo Voorzaat - Vervallen woning in surrealistisch landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 225!
Theo Voorzaat (1938) Nederlands Vervallen woning in surrealistisch landschap - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 225
Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Slangen in landschap - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Edinburgh Castle - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Gadegeslagen koppel - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 90!
James William Frater (1887-1969) Nederlands Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 47!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Jan Cremer - Altai - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940) Nederlands Altai - Zeefdruk
Afmetingen140 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Norman David Perryman - Muziek en Dans - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!
Norman David Perryman (1933) Engels Nederlands Muziek en Dans - Aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen17 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Motz - Saxofonist - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Saxofonist - Litho
TechniekLitho
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Herman Stammeshaus - Haven van Ornival - Houtsnede kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus (1918-1991) Nederlands Haven van Ornival - Houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 38
1 bieding
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
TechniekEts
Afmetingen17.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De Maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Emiel Hoorne - Well-known and unknown flying object - Houtsneden kopen? Bied vanaf 65!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands Well-known and unknown flying object - Houtsneden
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Alexander Gerhardus Dieperink - Berglandschappen - 4 Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 27!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Berglandschappen - 4 Gemengde technieken
Afmetingen13 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Jan Poortenaar - Dean's Yard Westminster - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Dean's Yard Westminster - Ets
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Pieter Dupont - Hooiberg met boerderij - Ets op zink kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooiberg met boerderij - Ets op zink
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen19 x 18.5 cm (h x b)
€ 45
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Maas & Waal VIII - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 38!
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 65!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Johan Jacob Voskuil - Drinkende tijger - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Drinkende tijger - Litho
TechniekLitho
Afmetingen25 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jos van den Berg - Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Strandgasten Cagnes sur Mer & Sloep - tekeningen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Henk van der Vet - Anthony Fokker - Zeefdruk/Screenprint kopen? Bied vanaf 50!
Henk van der Vet (1939) Nederlands Anthony Fokker - Zeefdruk/Screenprint
Afmetingen93 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50