lenteman
  3. Ervaren verkoper
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

46 aangeboden items / 3509 verkochte items

Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Portret in vegetatie - Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Pieter Dupont - Het doode paard - Ets op koper kopen? Bied vanaf 60!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Het doode paard - Ets op koper
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 48!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 48
Piet van der Hem - El Rey - Litho kopen? Bied vanaf 43!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands El Rey - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 43
Han Krug - Landschappen bij een beek - Aquarel kopen? Bied vanaf 48!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Landschappen bij een beek - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
€ 48
Fon Klement - Haven - Hout/Linosnede kopen? Bied vanaf 48!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Haven - Hout/Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Abstracte compositie - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Herman Berserik - Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 90!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Wim Zwiers - Maskers - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Maskers - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Dirk Arnoldus Tavenraat - Twee pointillistische bosgezichten - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Twee pointillistische bosgezichten - Inkttekeningen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Johannes Graadt van Roggen - Gezicht op Domburg - Ets kopen? Bied vanaf 110!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Gezicht op Domburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 110
Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Zeeland 1953 - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Rie Cramer - Stille Nacht 1966 - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
Rie Cramer (1887-1977) Nederlands Stille Nacht 1966 - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Dirk Hidde Nijland - Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 48!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Germ de Jong - Cuneratoren Rhenen - Litho kopen? Bied vanaf 65!
Germ de Jong (1886-1967) Nederlands Cuneratoren Rhenen - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Wim Zwiers - Bloemen en een schelp - Kopergravure kopen? Bied vanaf 38!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Bloemen en een schelp - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 13 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Willem van Dort - Havengezichten Rotterdam - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!
Willem van Dort (1905-1996) Nederlands Havengezichten Rotterdam - Tekeningen
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!
George Tielens (1888-1950) Nederlands Limburgse boerderij - Olie op doek
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!
Henk Melgers (1899-1973) Nederlands Cafe-interieur - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 120
1 bieding
Herman Bieling - Twee impressionistische naakten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 46!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Twee impressionistische naakten - Tekeningen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 46
Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Melkende boer - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 19.8 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Akke Sins - Kerkgang - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Akke Sins (1928) Nederlands Kerkgang - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Frans de Jong - A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 35!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Charles Kemper - Galgemaal in De Doelen - Inkttekening kopen? Bied vanaf 55!
Charles Kemper (1913-1985) Nederlands Galgemaal in De Doelen - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 31 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Adolfo Ramon Torcal - Berglandschap - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Adolfo Ramon Torcal (1947) Spaans Nederlands Berglandschap - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Johan Dijkstra - Naakt onder sluier - Houtsnede kopen? Bied vanaf 80!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Naakt onder sluier - Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8.5 cm (h x b)
€ 80
Han Krug - 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 55!
Han Krug (1890-1977) Nederlands 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
€ 55
Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Jan Boon (1882-1975) Nederlands Klein Jantje - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 11 x 6.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Alexander Gerhardus Dieperink - Twee kippen - Tekeningen kopen? Bied vanaf 48!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Twee kippen - Tekeningen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Marinus Fuit - Slangen in Landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Slangen in Landschap - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Frans Lebret - Twee tekeningen van een bok en een geit kopen? Bied vanaf 60!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Twee tekeningen van een bok en een geit
Techniek Potlood
Afmetingen 16 x 18 cm (h x b)
€ 60
Joop Moesman - Windkracht Acht - Litho kopen? Bied vanaf 140!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Windkracht Acht - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Wim Beuning - Twee Apen - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Twee Apen - Kleurlitho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Willem Jansen - Waterlandschap met houtzaagmolen - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Willem Jansen (1892-1969) Nederlands Waterlandschap met houtzaagmolen - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
John Lie a Fo - Universeel tafereel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 38!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Universeel tafereel - Zeefdruk
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Willem van Dort (sr.) - Oude vrouw - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 46!
Willem van Dort (sr.) (1875-1949) Nederlands Oude vrouw - Houtskooltekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 33 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 46
Direct kopen
Hugo Wijnmalen - Cuneratoren Rhenen - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Hugo Wijnmalen (1884-1962) Nederlands Cuneratoren Rhenen - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Albert Roelofs - De Guitaar - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Albert Roelofs (1877-1920) Nederlands De Guitaar - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
€ 38
Direct kopen
Maurits van der Valk - Polderlandschap met knotwilg - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk (1857-1935) Nederlands Polderlandschap met knotwilg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Louis Schutte - Organische Compositie - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 35!
Louis Schutte (1932-2021) Nederlands Organische Compositie - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Robert Sargent Austin - The Trace Horse - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Robert Sargent Austin (1895-1973) Engels The Trace Horse - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen