lenteman
  5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

67 aangeboden items / 3240 verkochte items

FA. (54 x Favoriet)
67 aangeboden items door deze verkoper
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 45!
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jac Boonen - Arbeiderskop - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jac Boonen - Arbeiderskop - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Dort - De reddingssloep vaart uit - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1921
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen10.5 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Rudolf Bremmer - In een Oostenrijks dorp - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef Israels - Oude man - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Jozef Israels - Oude man - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1911
TechniekEts
Afmetingen15 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
James William Frater - Landarbeid bij Domburg - Tekening kopen? Bied vanaf 35!
James William Frater - Landarbeid bij Domburg - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen9 cm x 26 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes C. Roelandse - Huisjes aan het Spaarne Haarlem - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Johannes C. Roelandse - Huisjes aan het Spaarne Haarlem - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen5.5 cm x 6.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henc van Maarseveen - Abstractie - Kleurenlino kopen? Bied vanaf 40!
Henc van Maarseveen - Abstractie - Kleurenlino

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure kopen? Bied vanaf 65!
Engelien Reitsma-Valenca - Twee ezels - Kopergravure

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alphonse Stengelin - Runderen - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Alphonse Stengelin - Runderen - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph (Jos) Thys - Stilleven met sculptuur naakte vrouw - Olie/board kopen? Bied vanaf 160!
Joseph (Jos) Thys - Stilleven met sculptuur naakte vrouw - Olie/board

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 45!
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kurt Lob - Mort - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kurt Lob - Mort - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen15 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Hemkes - Biesbos - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 70!
Johan Hemkes - Biesbos - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekDroge Naald
Afmetingen17 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 50!
Jos van den Berg - Kanaal en havenbolwerk bij Veere - Gemengde technieken

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
W. Ottema - Heerengracht/Leidsestraat Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 30!
W. Ottema - Heerengracht/Leidsestraat Amsterdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!
Paul Balluriau - Le Reflet - Litho

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1896
TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13 cm x 15 cm (h x b)
Laatste
kans
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Cagnes sur mer & La Proue (de boeg) - Tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem de Zwart - Boomstudie - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10.3 cm x 7.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1945
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Beuning - Apen - Kleurlitho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Beuning - Apen - Kleurlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurits van der Valk - De Witte Bergen bij Hilversum - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Maurits van der Valk - De Witte Bergen bij Hilversum - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen12 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudolf Schonberg - Zelfportret/Hein Verlinde/Jonge vrouw - 3 Etsen op 1 blad kopen? Bied vanaf 75!
Rudolf Schonberg - Zelfportret/Hein Verlinde/Jonge vrouw - 3 Etsen op 1 blad

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen12 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Stiel - Poldergezicht met knotwilgen - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Louis Stiel - Poldergezicht met knotwilgen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1911
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Philip Zilcken - Le 'Roche a Bayard' Dinant - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1915
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening kopen? Bied vanaf 40!
Arend Jan van Driesten - Bosgezicht met vijver - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap Kruijff - Arcadisch landschap met berggeit - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Jaap Kruijff - Arcadisch landschap met berggeit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - Twee badende vrouwen - Tekening/houtskool kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Dort - Twee badende vrouwen - Tekening/houtskool

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - De dokter en de patiënt - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Jan Mensinga - De dokter en de patiënt - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - Arbeid aan de kade - Tekening kopen? Bied vanaf 25!
Willem van Dort - Arbeid aan de kade - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Axel de Savornin Lohman - Paard en berijdster in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Axel de Savornin Lohman - Paard en berijdster in de duinen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armand Heins - Lezende grijsaard & Leeuwen - Etsen kopen? Bied vanaf 40!
Armand Heins - Lezende grijsaard & Leeuwen - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst