5. lenteman

lenteman

Lid sinds 2012 / Oegstgeest, Nederland

56 aangeboden items / 3040 verkochte items

FA. (52 x Favoriet)
56 aangeboden items door deze verkoper
Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1893
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Kamminga - Goudgeel oogstveld - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 90!

Simon Kamminga - Goudgeel oogstveld - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen38 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Elffers - Twee Hanen - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Dick Elffers - Twee Hanen - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Willem Kennedy - Kalebasplanten - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Reinier Willem Kennedy - Kalebasplanten - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen13.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 40!

Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel kopen? Bied vanaf 150!

Romke faber - Bosgezicht bij vijver - Pastel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1934
Afmetingen46 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho kopen? Bied vanaf 75!

Dirk Hidde Nijland - Café-tje - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen15.6 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ko Prange - De Gier - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Ko Prange - De Gier - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Werkpaarden in span op het veld - Ets kopen? Bied vanaf 55!

Waalko Jans Dingemans (sr.) - Werkpaarden in span op het veld - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline de Jong - Biljart..... avec élégance - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 60!

Jacqueline de Jong - Biljart..... avec élégance - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Herman van der Jagt - De Maaier - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Suze de Lint - Brabantse boerderij - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Suze de Lint - Brabantse boerderij - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy van Schoonhoven van Beurden - Boerderij te Havelte - Olieverf/doek kopen? Bied vanaf 150!

Willy van Schoonhoven van Beurden - Boerderij te Havelte - Olieverf/doek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Spittende boer - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!

Kees Andrea - Spittende boer - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen11.2 cm x 8.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gust Romijn - Musicerende figuur - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Gust Romijn - Musicerende figuur - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1950
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets kopen? Bied vanaf 1!

George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Leusden - Weg met huizen - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Willem van Leusden - Weg met huizen - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Toon Pluymers - Het model in de tekenklas - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Toon Pluymers - Het model in de tekenklas - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Theo Beerendonk - Bomenlaan in herfst - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josef Santen - Zittende jongen - Olieverf op board kopen? Bied vanaf 40!

Josef Santen - Zittende jongen - Olieverf op board

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Harting - Weids duinlandschap - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Dirk Harting - Weids duinlandschap - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans de Nocker - Hollands plasgezicht met boot en molen - Aquarel kopen? Bied vanaf 70!

Frans de Nocker - Hollands plasgezicht met boot en molen - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Degenhart - Zwangere vrouw - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

George Degenhart - Zwangere vrouw - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Floris Verster - Landschap bij Noorden - Ets kopen? Bied vanaf 75!

Floris Verster - Landschap bij Noorden - Ets

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1890
TechniekProefdruk
Afmetingen10 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Brussee - Rijwieldynamo - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Gerard Brussee - Rijwieldynamo - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George Degenhart - Familieportret - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

George Degenhart - Familieportret - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Poppe Damave - Baby in bed - Ets kopen? Bied vanaf 35!

Poppe Damave - Baby in bed - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen4 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Gerhardus Dieperink - 4 Mediterrane landschappen - Inkttekeningen kopen? Bied vanaf 40!

Alexander Gerhardus Dieperink - 4 Mediterrane landschappen - Inkttekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
James William Frater - De Kuil bij Westhove - Penseel/inkttekening kopen? Bied vanaf 1!

James William Frater - De Kuil bij Westhove - Penseel/inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen17 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Vos - Oude Man met Uil - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Peter Vos - Oude Man met Uil - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Visser - Scheepsactiviteit in de haven - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Jan Visser - Scheepsactiviteit in de haven - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Strandgezicht - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Strandgezicht - Kleurtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1937
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Rustend vee met dekkleden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Rustend vee met dekkleden - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1967
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!

Frans de Nocker - Haventje in landschap bij avondlicht - Gemengde techniek

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ab Steenvoorden - De mens in z'n omgeving - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Ab Steenvoorden - De mens in z'n omgeving - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ko Prange - Paard - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Ko Prange - Paard - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1941
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verhoeven - Stadhuis te Middelburg - Ets kopen? Bied vanaf 35!

Kees Verhoeven - Stadhuis te Middelburg - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen36 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilm Wouters - Baadsters aan de kust - Litho kopen? Bied vanaf 1!

Wilm Wouters - Baadsters aan de kust - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1939
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Graadt van Roggen - Stal in Grave - Ets kopen? Bied vanaf 55!

Johannes Graadt van Roggen - Stal in Grave - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1900
TechniekEts
Afmetingen8.9 cm x 11.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Pluymers - Wagenhuis - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Toon Pluymers - Wagenhuis - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen29 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antonius Hubertus Nordberg - Papavers - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

Antonius Hubertus Nordberg - Papavers - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen13 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Moeder en kind - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Poppe Damave - Moeder en kind - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen9 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
James William Frater - Duinweg op Walcheren kopen? Bied vanaf 1!

James William Frater - Duinweg op Walcheren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekGouache
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant Nefkens - Molen bij Volendam - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Constant Nefkens - Molen bij Volendam - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Raymond Mason - Platane - Aquarel kopen? Bied vanaf 400!

Raymond Mason - Platane - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen44 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst