Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4

Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 4 kopen? Bied vanaf 125!
  • Joop Moesman (1909-1988)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 39/200
Joop Moesman (1909 – 1988), gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 1929 - 79 Linksonder 39/200. Papiermaat 23.5 x 33 cm. (hxb) Aan de rechter rand is een zeer lichte verkleuring in het papier zichtbaar met een paar lichte kreukjes / vouwtjes. Met name langs de randen zijn een aantal lichte kleine vlekjes aanwezig. Verder is de litho in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Het werk komt uit het boekje Petit nr. 4 van galerie Petit en wordt meegeleverd.
Aan de rechter rand is een zeer lichte verkleuring in het papier zichtbaar met een paar lichte kreukjes / vouwtjes. Met name langs de randen zijn een aantal lichte kleine vlekjes aanwezig. Verder is de litho in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 25,00
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 32,50
Europese Unie € 50,00
Wereldwijd € 120,00