Jan Nijland - Man kijkt uit het raam

Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!
Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!Jan Nijland - Man kijkt uit het raam kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Nijland (1941)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1983
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bijzonder olieverfschilderij van Jan Nijland. Een man kijkt uit een raam en het uizicht is vrij gedetailleerd. Het is een opvallend werk omdat het niet abstract is, zoals veel van zijn schilderijen. Het is mooi van kleur en lichtinval.
Schilderij en lijst zijn in perfecte conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veenendaal, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 14,40
Naar Duitsland € 14,95
Europese Unie € 14,95
Wereldwijd € 30,00

Jan Nijland (1941)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MooiVintage
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (3)
24 cm
24 cm
19 cm
19 cm