Henk Poeder (1964)
Romantisch landschap met twee vrouwen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 36 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |