MooiVintage
  3. Ervaren verkoper
  5. MooiVintage

MooiVintage

Lid sinds 2025 / Veenendaal, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!
Henk Poeder (1964) Nederlands Romantisch landschap met twee vrouwen
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Ken Pattern - Danau Maninjau kopen? Bied vanaf 75!
Ken Pattern (1948) Canadees Indonesisch Danau Maninjau
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Marc Ottee - Kokkelvisser met paard en wagen kopen? Bied vanaf 85!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Kokkelvisser met paard en wagen
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen