Jack Aue - Havengezicht

Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!
Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!Jack Aue - Havengezicht kopen? Bied vanaf 450!
  • Jack Aue (1895-1970)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jack Aué (1895–1970) was een Nederlandse schilder en tekenaar die vooral bekendstaat om zijn sfeervolle landschappen, dorpsgezichten en karakteristieke impressies van het Nederlandse platteland. Zijn werk toont een sterke verbondenheid met de natuur en een voorliefde voor eenvoudige, landelijke motieven, die hij vastlegde in een rustige, evenwichtige stijl. Aué werkte veel in olieverf en aquarel en ontwikkelde daarin een persoonlijke beeldtaal waarin aandacht voor licht, atmosfeer en compositie centraal stond.

In dit levendige havengezicht brengt Aué met snelle, brede penseelstreken een dynamische indruk van schepen aan de waterkant tot leven. De speelse toets en de frisse kleurcontrasten geven het tafereel een spontane, bijna impressionistische uitstraling. De bomen en gebouwen op de achtergrond zijn in losse vegen gesuggereerd, waardoor de focus ligt op de lichte beweging van water, lucht en schepen. Het werk ademt een zomerse, open sfeer en toont Aué’s vermogen om met minimale middelen sfeer, diepte en activiteit in het landschap te vangen.

Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Goed

Jack Aue (1895-1970)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
831 verkochte items
Alle items (117)
56 cm
38 cm
40 cm
23 cm