Frans Clement (1941)
Stilleven met haantjes op een krant
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |