Jan Strube - Boeren interieur omstreeks 1900 Noord-Brabant, Nederland
Omschrijving
Jan Strube (1892-1985)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Litho
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
37 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst
54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Dit is een druk van de Nederlandse kunstschilder Jan Strube (Amsterdam, 20 september 1892 – Lies, 9 november 1985), die een boereninterieur in Noord-Brabant rond 1900 verbeeldt. Strube woonde het grootste deel van zijn leven in Noord-Brabant en groeide uit tot een bekend kunstenaar in en rond Breda. In 1933 was hij medeoprichter van de Bredasche Kunstkring, samen met Gerrit de Morée, Dio Rovers en Paul Windhausen. Door zijn regionale betrokkenheid en herkenbare thematiek ontving hij in de loop der jaren steeds meer opdrachten.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Goed
koeriersdienst