5. Jeroen Bosch

Jeroen Bosch

Opgericht in 1947 - opgeheven in 1953

Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch

Kunstenaarsvereniging Jeroen Bosch was in 1947 de opvolger van de Bredase kunstkring. Deze verenigingen openden in Breda de ogen voor cultuur en de schilderkunst in het algemeen. De kunstenaars vereniging is vernoemd naar Jeroen Bosch, een schilder die leefde in de 15e eeuw en bekend is geworden vanwege zijn vernieuwingen in de beeldtraditie. De vereniging is in 1953 overgegaan in Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring.

Er worden 25 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMarinavdP

TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Maas - Leudal kopen? Bied vanaf 150!
Harry Maas - Leudal

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorart-hm

Jaartal1974
TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen129 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!
Harry Maas - Naakt (Rood Krijt)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - Masker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!
Jan Strube - ik ruik mensen vlees

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsnoetje1970

Jaartal1943
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
Afmetingen48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas - Meisje op vlot

Geplaatst doorSciarone

Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp - Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Brugge"

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 200!
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 150!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf

Geplaatst doormameren

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116.5 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen108 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen110 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst