5. Jeroen Bosch

Jeroen Bosch

Opgericht in 1947 - opgeheven in 1953

Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch

Kunstenaarsvereniging Jeroen Bosch was in 1947 de opvolger van de Bredase kunstkring. Deze verenigingen openden in Breda de ogen voor cultuur en de schilderkunst in het algemeen. De kunstenaars vereniging is vernoemd naar Jeroen Bosch, een schilder die leefde in de 15e eeuw en bekend is geworden vanwege zijn vernieuwingen in de beeldtraditie. De vereniging is in 1953 overgegaan in Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring.

Netty Michels - Hond met z'n baasje.....aporte kopen? Bied vanaf 95!
Netty Michels (1919-1995) Nederlands Hond met z'n baasje.....aporte
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Netty Michels - CAFE DE OUDE EIK kopen? Bied vanaf 150!
Netty Michels (1919-1995) Nederlands CAFE DE OUDE EIK
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Harry Maas - Naakte blonde dame kopen? Bied vanaf 500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Naakte blonde dame
Afmetingen77 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Harry Maas - Blonde vrouw met boek kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Blonde vrouw met boek
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Harry Maas - Half naakte dame kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Half naakte dame
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Strube - Parijs; Seinekade met Notre-Dame en Clochards kopen? Bied vanaf 100!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Parijs; Seinekade met Notre-Dame en Clochards
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 70!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Willem Witjens - [toegeschreven] - olieverfschilderij in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands [toegeschreven] - olieverfschilderij in een Heijdenrijk lijst
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Nico Molenkamp - houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands houtskooltekening: tijger
TechniekHoutskool
Afmetingen70.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Jan Strube - boeren interieur kopen? Bied vanaf 48!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands boeren interieur
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 48
Nico Molenkamp - Theaterfiguur kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Theaterfiguur
TechniekLitho
Afmetingen111 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Masker
Afmetingen115 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Harry Maas - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 250!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Liggend naakt
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 95!
Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969) Nederlands Bosgezicht
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 95
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Boerderij kopen? Bied vanaf 10!
Gijsbertus Bernardus Olislagers (1894-1969) Nederlands Boerderij
Afmetingen27 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Jan Strube - Litho | 'Havermarkt Breda' kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho | 'Havermarkt Breda'
TechniekLitho
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50