Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex

Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!
Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!
  • Harry Maas (1906-1982)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1976
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Harry Maas (1906–1982) was een Nederlandse schilder, tekenaar en graficus uit Rotterdam, bekend om zijn stads- en havengezichten. Opgeleid aan de Academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam, werkte hij in een realistische stijl met impressionistische invloeden. Zijn werk vangt het licht, de sfeer en de dynamiek van de havenstad met losse penseelstreken en een ingetogen kleurgebruik. Maas’ schilderijen tonen een grote liefde voor het stedelijke en arbeidzame leven van zijn tijd.

In dit aquarel heeft Maas een zacht en verstild dorpslandschap vastgelegd. De compositie toont een kronkelend zandpad dat tussen huizen met rode pannendaken en verweerde muren doorloopt, geflankeerd door een weelderige boom en zomers grasland. De lichte, transparante verfbehandeling en het subtiele kleurgebruik in blauw, groen en oker brengen een gevoel van rust en zomerse helderheid over.
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Goed