5. Eindhovense Schetsclub

Eindhovense Schetsclub

Opgericht in 1929 - opgeheven in 1969

Eindhovensche Schets- en Tekenclub

De Eindhovensche Schets- en Teekenclub heeft vooral een grote rol gespeeld in het voorzien van de behoefte van tekenen naar naaktmodel. Vele beroeps- en amateurschilders zijn actief geweest binnen deze club en in haar bestaan is er drie maal gezamenlijk geexposeerd.

Bert van Kol - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 20!
Bert van Kol (1926-2014) Nederlands Twee vrouwen
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek/portret 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek/portret 1978/1979
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Bert van Kol - Minerva kopen? Bied vanaf 250!
Bert van Kol (1926-2014) Nederlands Minerva
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Bert van Kol - Muze en Pexy kopen? Bied vanaf 250!
Bert van Kol (1926-2014) Nederlands Muze en Pexy
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Harry Maas - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 250!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Liggend naakt
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250
Rob Cox - Beweging kopen? Bied vanaf 55!
Rob Cox (1936) Nederlands Beweging
Afmetingen34 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55