5. Eindhovense Schetsclub

Eindhovense Schetsclub

Opgericht in 1929 - opgeheven in 1969

Eindhovensche Schets- en Tekenclub

De Eindhovensche Schets- en Teekenclub heeft vooral een grote rol gespeeld in het voorzien van de behoefte van tekenen naar naaktmodel. Vele beroeps- en amateurschilders zijn actief geweest binnen deze club en in haar bestaan is er drie maal gezamenlijk geexposeerd.

Er worden 11 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1978
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas - Meisje op vlotSchilderij

Geplaatst doorSciarone

Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jaartal1978
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1978
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Cox - Ets - 1979 kopen? Bied vanaf 35!
Rob Cox - Ets - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!
Jan A. Louwers - BloemstillevenSchilderij

Geplaatst doorMartha

Jaartal1951
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peer van den Molengraft - Ir. Frits Philips kopen? Bied vanaf 150!
Peer van den Molengraft - Ir. Frits PhilipsSchilderij

Geplaatst doorMoloir

Jaartal1967
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinenSchilderij

Geplaatst doorverve

Afmetingen28.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Rob Cox - Entree der beroemdheid kopen? Bied vanaf 25!
Rob Cox - Entree der beroemdheidGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen55 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Peer van den Molengraft - LandschapSchilderij

Geplaatst doorMartha

Jaartal1939
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst