5. VBK Eindhoven

VBK Eindhoven

Vereninging van Beeldende Kunstenenaars (Eindhoven)

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Ank Overweel - Dagdromer. kopen? Bied vanaf 59!
Ank Overweel - Dagdromer.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1971
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas - Meisje op vlotSchilderij

Geplaatst doorSciarone

Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst