5. VBK Eindhoven

VBK Eindhoven

Ank Overweel - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 29!
Ank Overweel (1943) Nederlands Strandgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!
Len Landzaat (1917-2006) Nederlands Curacao's stilleven
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel (1943) Nederlands Champagne, inkttekening (2x)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Henk van Rooij - Twee Boxers I kopen? Bied vanaf 60!
Henk van Rooij (1938-2014) Nederlands Twee Boxers I
TechniekStift
Afmetingen71 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan van Hest - Vierde Dimensie kopen? Bied vanaf 145!
Jan van Hest (1915) Nederlands Vierde Dimensie
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Harry Maas - Naakte blonde dame kopen? Bied vanaf 500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Naakte blonde dame
Afmetingen77 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Harry Maas - Blonde vrouw met boek kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Blonde vrouw met boek
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Harry Maas - Half naakte dame kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Half naakte dame
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600