5. VBK Eindhoven

VBK Eindhoven

Vereninging van Beeldende Kunstenenaars (Eindhoven)

Ank Overweel - Ank Overweel – Portret kopen? Bied vanaf 18!
Ank Overweel (1943) Nederlands Ank Overweel – Portret
Techniek Potlood
Afmetingen 43 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 18
Frans Nielen - Wolken kopen? Bied vanaf 250!
Frans Nielen (1933-2010) Nederlands Wolken
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Ank Overweel - Vingeroefeningen II kopen? Bied vanaf 50!
Ank Overweel (1943) Nederlands Vingeroefeningen II
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel (1943) Nederlands Champagne, inkttekening (2x)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 33 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan van Hest - Vierde Dimensie kopen? Bied vanaf 145!
Jan van Hest (1915) Nederlands Vierde Dimensie
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145