5. VBK Eindhoven

VBK Eindhoven

Vereninging van Beeldende Kunstenenaars (Eindhoven)

Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel (1943) Nederlands Champagne, inkttekening (2x)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Henk van Rooij - Twee Boxers I kopen? Bied vanaf 60!
Henk van Rooij (1938-2014) Nederlands Twee Boxers I
TechniekStift
Afmetingen71 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan van Hest - Vierde Dimensie kopen? Bied vanaf 145!
Jan van Hest (1915) Nederlands Vierde Dimensie
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Harry Maas - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 250!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Liggend naakt
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250