5. VBK Eindhoven

VBK Eindhoven

Vereninging van Beeldende Kunstenenaars (Eindhoven)

Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof kopen? Bied vanaf 4500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Bloemenmeisje op het Vrijthof
Afmetingen 117 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.500
Frans Nielen - Indian Mask kopen? Bied vanaf 75!
Frans Nielen (1933-2010) Nederlands Indian Mask
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Frans Nielen - Love Birds kopen? Bied vanaf 75!
Frans Nielen (1933-2010) Nederlands Love Birds
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Frans Nielen - Geen titel, afbeelding man met papegaai kopen? Bied vanaf 75!
Frans Nielen (1933-2010) Nederlands Geen titel, afbeelding man met papegaai
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 45!
Ank Overweel (1943) Nederlands Aan zee – gesigneerde litho.
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen