Ank Overweel (1943) Strandgezicht
Bied mee
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 29
Techniek | Potlood |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 33 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Stift |
Afmetingen | 71 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 77 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |