Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho

Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Ank Overweel (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/75
Gesigneerde litho van de kunstenaar Ank Overweel (1943) gedrukt in een oplage van 75 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd en 79, linksonder met 52/75. Afmeting papier 50.5 x 66 cm (hxb). Links onder aan de rand zit een klein vlekje verder is de litho in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Links onder aan de rand zit een klein vlekje verder is de litho in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Ank Overweel (1943)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
66 cm
50.5 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:14
Eindtijd:13-02-2022 om 19:42
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland