5. Bredase kunstkring

Bredase kunstkring

Opgericht in 1933 - opgeheven in 1947

Bredase Kunstkring

De Bredase kunstkring probeerde het kunstleven te stimuleren door het organiseren van lezingen en tentoonstellingen. Uiteindelijk werd de kunstkring de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch. De vereniging vergrootte in Breda de aandacht voor cultuur en schilderkunst in het algemeen.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Strube - Begijnhof Breda kopen? Bied vanaf 35!
Jan Strube - Begijnhof BredaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArica45

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Boerenerf - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Gijsbertus Bernardus Olislagers - Boerenerf - Aquarel, IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!
Jan A. Louwers - BloemstillevenSchilderij

Geplaatst doorMartha

Jaartal1951
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinenSchilderij

Geplaatst doorverve

Afmetingen28.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho: "Brugge"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout