Jan Strube (1892-1985)
Oud Breda, Vismarkt
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 22 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |