Harry Maas (1906-1982) Naakte blonde dame
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 77 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500