5. In Consten Eén

In Consten Eén

Opgericht in 1914

In Consten Eén

In Consten Eén was een kunstkring in Nijmegen die een drieledige doelstelling had. Ze wilde haar leden helpen ontwikkelen op het gebied van kunstnijverheid en beeldende kunsten. Daarnaast wilde ze de leden onderling verbinden en de leden laten oefenen in het spreken.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Harry Maas - Staand Naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam75

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!
Harry Maas - Naakt (Rood Krijt)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Maas - Meisje op vlot kopen? Bied vanaf 1500!
Harry Maas - Meisje op vlot

Geplaatst doorSciarone

Afmetingen95 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst