Eugene Lucker (1876-1943)
Palazo Ravà, Venetië
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100