5. In Consten Eén

In Consten Eén

Opgericht in 1914

In Consten Eén

In Consten Eén was een kunstkring in Nijmegen die een drieledige doelstelling had. Ze wilde haar leden helpen ontwikkelen op het gebied van kunstnijverheid en beeldende kunsten. Daarnaast wilde ze de leden onderling verbinden en de leden laten oefenen in het spreken.

Eugene Lucker - De Oldehove Leeuwarden kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands De Oldehove Leeuwarden
TechniekEts
Afmetingen81 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan van Vucht Tijssen - Gevangenenpoort te Bergen op Zoom kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Gevangenenpoort te Bergen op Zoom
Afmetingen62 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150
Harry Maas - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 250!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Liggend naakt
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250
Eugene Lucker - Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk
TechniekEts
Afmetingen44 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan van Vucht Tijssen - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Titel onbekend
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Eugene Lucker - Sint-Lievensmonstertoren in Zierikzee kopen? Bied vanaf 40!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Sint-Lievensmonstertoren in Zierikzee
TechniekEts
Afmetingen82 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40