5. De Kempen

De Kempen

Opgericht in 1945

Kunstkring de Kempen

Kunstkring De Kempen ontstond direct na de Tweede Wereldoorlog vanwege een behoefte aan een opvolger van De Zuid-Nederlandse Onafhankelijken in Eindhoven. De Kunstkring omvatte verschillende afdelingen, o.a. architectuur, muziek en beeldende kunst. Tot 1958 blijft de afdeling beeldende kunst bestaan. Alleen de afdeling muziek is tot op de dag van vandaag actief gebleven.

Harry Maas - Naakte blonde dame kopen? Bied vanaf 500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Naakte blonde dame
Afmetingen77 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Harry Maas - Blonde vrouw met boek kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Blonde vrouw met boek
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Harry Maas - Half naakte dame kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Half naakte dame
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Harry Maas - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 250!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Liggend naakt
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250