Harry Maas (1906-1982)
Gezicht op East Dean, East Sussex
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 48 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |