5. De Kempen

De Kempen

Opgericht in 1945

Kunstkring de Kempen

Kunstkring De Kempen ontstond direct na de Tweede Wereldoorlog vanwege een behoefte aan een opvolger van De Zuid-Nederlandse Onafhankelijken in Eindhoven. De Kunstkring omvatte verschillende afdelingen, o.a. architectuur, muziek en beeldende kunst. Tot 1958 blijft de afdeling beeldende kunst bestaan. Alleen de afdeling muziek is tot op de dag van vandaag actief gebleven.

Harry Maas - Gezicht op East Dean, East Sussex kopen? Bied vanaf 300!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Gezicht op East Dean, East Sussex
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Zacharias Simons - Zuid Europese voorstelling kopen? Bied vanaf 140!
Zacharias Simons (1910-1981) Nederlands Zuid Europese voorstelling
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Zacharias Simons - Zuid Europees tafereel kopen? Bied vanaf 140!
Zacharias Simons (1910-1981) Nederlands Zuid Europees tafereel
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Jan van de Ven - Landschap met huis kopen? Bied vanaf 100!
Jan van de Ven (1909-1988) Nederlands Landschap met huis
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen