5. De Kempen

De Kempen

Opgericht in 1945

Kunstkring de Kempen

Kunstkring De Kempen ontstond direct na de Tweede Wereldoorlog vanwege een behoefte aan een opvolger van De Zuid-Nederlandse Onafhankelijken in Eindhoven. De Kunstkring omvatte verschillende afdelingen, o.a. architectuur, muziek en beeldende kunst. Tot 1958 blijft de afdeling beeldende kunst bestaan. Alleen de afdeling muziek is tot op de dag van vandaag actief gebleven.

Harry Maas - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 250!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Liggend naakt
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250