Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot)

Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 87 x 78 cm (h x b)
Incl. lijst 113 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 174/200

Nicolaas Ferdinand (Nico) Molenkamp (Enschede 1920 – Tilburg 1998) behoort tot de markante Nederlandse schilders van de naoorlogse generatie. Zijn oeuvre bestaat uit expressieve, abstract-gefigureerde voorstellingen van mens en dier, vaak geïnspireerd op circus, theater en kermis.  Met krachtige kleurcontrasten, een pasteuze schildertrant en filmisch ingekaderde composities wist hij een sterke emotionele nabijheid te creëren.

Zijn werk werd internationaal gevoed door studiereizen naar onder meer Parijs, Italië, Bagdad en Afrika. Molenkamp nam deel aan invloedrijke kunstenaarsverenigingen en ontving prestigieuze onderscheidingen zoals de Talensprijs, de Verlatprijs en de Europaprijs voor Schilderkunst. Zijn werk is opgenomen in belangrijke museumcollecties en onderwerp van diverse publicaties.

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas gebroken is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.