5. Brabantse Kunststichting

Brabantse Kunststichting

Opgericht in 1947 - opgeheven in 1976

Brabantse Kunst Stiching

De Brabantse Kunststichting begon als de Brabants Edelambacht in Tilburg, maar veranderde haar naam in 1960. De Kunststichting werd opgericht om de kunstnijverheid te stimuleren, en voor de belangenbehartiging van Brabantse kunstenaars. In 1971 werd vanwege kritiek op de toelatingsprocedure de Vereniging Midden-Brabantse Kunstenaars opgericht. De Brabantse Kunststichting hield er vervolgens mee op in 1976, waarna het provinciale Kunstcentrum Brabant opgericht.

Er worden 47 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica". kopen? Bied vanaf 15!
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Werner Moonen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Werner Moonen - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Litho. Titel, Invitation au Voyage kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers - Litho. Titel, Invitation au Voyage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet kopen? Bied vanaf 30!
Jacques Slegers - Figuur Nieuwjaarsgroet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Willemen - kwadranten kopen? Bied vanaf 45!
Ad Willemen - kwadranten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen129 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre J. Verhorst - Zuid europees stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!
Andre J. Verhorst - Zuid europees stadsgezicht

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1949
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre J. Verhorst - Voorgevel van een huisje kopen? Bied vanaf 35!
Andre J. Verhorst - Voorgevel van een huisje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

TechniekPotlood
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kees Mandos - Herders en koningen bezoeken de stal kopen? Bied vanaf 50!
Kees Mandos - Herders en koningen bezoeken de stal

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKveenman

Jaartal1940
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo Kuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Theo Kuijpers - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen106 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Theo Kuijpers - Zonder titel

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorEscaper

Jaartal1982
TechniekVaria
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - Masker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - kleurenets - 'I and I, two' - 1984 (Proefdruk) kopen? Bied vanaf 50!
Peter Oosterbos - kleurenets - 'I and I, two' - 1984 (Proefdruk)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Willemen - Holland pop landscape kopen? Bied vanaf 35!
Ad Willemen - Holland pop landscape

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Willemen - Robota kopen? Bied vanaf 35!
Ad Willemen - Robota

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 75!
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
Afmetingen48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer groot kopen? Bied vanaf 485!
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer groot

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekAquarel
Afmetingen104 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Werner Moonen - En passant la frontière kopen? Bied vanaf 155!
Werner Moonen - En passant la frontière

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDavidnr10

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen71 cm x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp - Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Theo Kuijpers - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Grote litho kopen? Bied vanaf 45!
Theo Kuijpers - Grote litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Verdult - 3 x press here kopen? Bied vanaf 55!
Dick Verdult - 3 x press here

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekSjabloondruk
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Mieke Burgers-Witteveen - Vader en kinderen aan tafel, linosnede kopen? Bied vanaf 35!
Mieke Burgers-Witteveen - Vader en kinderen aan tafel, linosnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!
Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen87 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Kuijpers - Zeefdruk van Theo Kuijpers kopen? Bied vanaf 75!
Theo Kuijpers - Zeefdruk van Theo Kuijpers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJokeLaanbroek1970

Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Liesker - liggend naakt 60x80 kopen? Bied vanaf 250!
Joop Liesker - liggend naakt 60x80

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Liesker - liggend naakt 70x80 met boek kopen? Bied vanaf 300!
Joop Liesker - liggend naakt 70x80 met boek

Geplaatst doorDepot_Leerdam

Jaartal1994
Afmetingen72 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Liesker - zittende vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Joop Liesker - zittende vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDepot_Leerdam

TechniekHoutskool
Afmetingen100 cm x 85 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!! kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen - Prachtig uniek werk/tekening - " Grenssituatie 11 " LAATSTE KANS !!!!!!!!!!!!

Geplaatst doortien

Jaartal1967
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Har Sanders - Pentekening, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Har Sanders - Pentekening, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 200!
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 150!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116.5 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders - Striktouw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1987
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen108 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen110 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst