5. Brabantse Kunststichting

Brabantse Kunststichting

Opgericht in 1947 - opgeheven in 1976

Brabantse Kunst Stiching

De Brabantse Kunststichting begon als de Brabants Edelambacht in Tilburg, maar veranderde haar naam in 1960. De Kunststichting werd opgericht om de kunstnijverheid te stimuleren, en voor de belangenbehartiging van Brabantse kunstenaars. In 1971 werd vanwege kritiek op de toelatingsprocedure de Vereniging Midden-Brabantse Kunstenaars opgericht. De Brabantse Kunststichting hield er vervolgens mee op in 1976, waarna het provinciale Kunstcentrum Brabant opgericht.

Gerrit de Moree - Die Erschaffung der Landtiere – 1969 kopen? Bied vanaf 80!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands Schepping van de Landdieren - 1969
Techniek Gravure
Afmetingen 50 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Thijs Overmans - Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Thijs Overmans (1928) Nederlands Zeefdruk: ''Uitweg'' - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Nico Molenkamp - Houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Houtskooltekening: tijger
Techniek Houtskool
Afmetingen 70.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Ad Willemen - KADO BALI (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 150!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands KADO BALI (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Akke Sins - Kerkgang - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Akke Sins (1928) Nederlands Kerkgang - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Kees Bol - Lente kopen? Bied vanaf 800!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Lente
Afmetingen 58 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 113 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Gerrit de Moree - 6 litho's kopen? Bied vanaf 59!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands 6 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Theo Kuijpers - Zeefdruk: Arcades - 2003 kopen? Bied vanaf 69!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Zeefdruk: Arcades - 2003
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Theo Kuijpers - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 24
Direct kopen
Har Sanders - Proefdrukken kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands Proefdrukken
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Theo Kuijpers - 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold kopen? Bied vanaf 750!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold
Techniek Overig
Afmetingen 58 x 43 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen