Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets

Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
  • Werner Moonen (1940-2011)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 21
Mooie, krachtige ets Werner Moonen uit 1975.  Aquatint ets op geschept papier, met de hand gesigneerd, gedateerd en genummerd (2/21), in de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd (11-12-1975).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 78cm x 57cm (blad), 50cm x 37cm (beeld)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00