5. Werner Moonen

Werner Moonen (1940-2011)

5 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Werner Moonen (Gent, 1940)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Werner Moonen - Figuur. kopen? Bied vanaf 60!

Werner Moonen - Figuur.

Geplaatst doorknubben

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Werner Moonen - ets, Model kopen? Bied vanaf 100!

Werner Moonen - ets, Model

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Werner Moonen - ets, met zeer kleine oplage 2/8 kopen? Bied vanaf 135!

Werner Moonen - ets, met zeer kleine oplage 2/8

Geplaatst dooriledere

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Werner Moonen - houtsneden uit 1976 kopen? Bied vanaf 90!

Werner Moonen - houtsneden uit 1976

Geplaatst dooriledere

Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Werner Moonen - Ingelijste ets: Heelstok - 1976 (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 155!

Werner Moonen - Ingelijste ets: Heelstok - 1976 (Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen79 cm x 108.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst