5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Er worden 135 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
M.C. Escher - Grafiek en tekeningen. kopen? Bied vanaf 1!
M.C. Escher - Grafiek en tekeningen.

Kunstboeken

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1989
TechniekSoftcover
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
M.C. Escher - Museumcatalogus 1968 kopen? Bied vanaf 50!
M.C. Escher - Museumcatalogus 1968

Kunstboeken

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1968
TechniekSoftcover
Afmetingen22.8 cm x 19.5 cm (h x b)
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Herman Berserik - Ets: dame - 1952 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets: dame - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1952
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960. kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal2000
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Essers - Strand (+ 3 anderen zie omschrijving) kopen? Bied vanaf 65!
Bernard Essers - Strand (+ 3 anderen zie omschrijving)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorAPVS

Jaartal1919
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fokko Mees - Grafiekmap 1924 Prometheus Amsterdam - fraaie Houtsnede op papier "de Clown" kopen? Bied vanaf 23!
Fokko Mees - Grafiekmap 1924 Prometheus Amsterdam - fraaie Houtsnede op papier "de Clown"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1924
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hens de Jong - Olieverf op doek, Kaai - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Hens de Jong - Olieverf op doek, Kaai - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen101 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Hemkes - Biesbos - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 70!
Johan Hemkes - Biesbos - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekDroge Naald
Afmetingen17 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Jan Strube - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Landschap met molens bij Hilligersberg

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen37 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier kopen? Bied vanaf 75!
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Frederika Broeksmit - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 40!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - Sospedon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPJSteen

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Deodatus - De graveur - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Deodatus - De graveur - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 40!
Maria van Hoogstraten - De Bij - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 195!
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1983
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum - Litho: landschap bij dorp

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Dokkum - Zeemansgraf kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum - Zeemansgraf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordedelft

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Michielsen - Rode uil, ets met reliëf kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen - Rode uil, ets met reliëf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!
Theo Ros - Ets - Titel: "Processie" - 1964 (oplage slechts 2 stuks!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld) kopen? Bied vanaf 35!
Wim Motz - de gehangene (met een 3e figuur erbij afgebeeld)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

TechniekLitho
Afmetingen54.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1925
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier