5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Dick van Luijn - Port Vendres (Zuid-Frankrijk) kopen? Bied vanaf 150!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Port Vendres (Zuid-Frankrijk)
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Herman Berserik - Wielrenners kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Wielrenners
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jeanne Bieruma Oosting - Stadspark met kinderen kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Stadspark met kinderen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 290!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
Techniek Gravure
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Ru van Rossem - Christuskop met doornenkroon kopen? Bied vanaf 40!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Christuskop met doornenkroon
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Johannes Graadt van Roggen - Zuid-Europees dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 575!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Zuid-Europees dorpsgezicht
Afmetingen 62 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Kees Spermon - Die Winterreise kopen? Bied vanaf 45!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Die Winterreise
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Strube - Oud Breda, Vismarkt kopen? Bied vanaf 75!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Oud Breda, Vismarkt
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Herman Berserik - Litho: titel onbekend - 1972 kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho: titel onbekend - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Herman Berserik - 2 luik - gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands 2 luik - gesigneerde etsen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Gerd Arntz - Zeefdruk: Bespiegeling - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Zeefdruk: Bespiegeling - 1976
Afmetingen 24.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Jan Pzn Franken - Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands Lot van 5 houtsneden, krachtige afdrukken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13 x 8 cm (h x b)
€ 40
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Jaap Veldheer - De ree kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Veldheer (1866-1954) Nederlands De ree
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Drager Japans Papier
€ 20
Johan Hemkes - fries landschap met koeien kopen? Bied vanaf 35!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands fries landschap met koeien
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Johannes Graadt van Roggen - Duinlandschap I kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Duinlandschap I
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Johannes Graadt van Roggen - Pointe du Raz (Bretagne) kopen? Bied vanaf 125!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Pointe du Raz (Bretagne)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 36 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Willem van Leusden - Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk kopen? Bied vanaf 90!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Piet van Dokkum - Mooi Veere kopen? Bied vanaf 30!
Piet van Dokkum (1910-1990) Nederlands Mooi Veere
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 30
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 30
Toon de Jong - Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906 kopen? Bied vanaf 50!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Riekele Prins - Schuren bij Orvelte (Drente) kopen? Bied vanaf 35!
Riekele Prins (1905-1954) Nederlands Schuren bij Orvelte (Drente)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16 x 28.5 cm (h x b)
€ 35
Kuno Brinks - Ossekoppen kopen? Bied vanaf 80!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Ossekoppen
Techniek Gravure
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Jan Coenraad Nachenius - Landschap in Ierland kopen? Bied vanaf 40!
Jan Coenraad Nachenius (1890-1987) Nederlands Landschap in Ierland
Techniek Ets
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Kees Spermon - Het gewapende hoofd kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Het gewapende hoofd
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Zeldzame Litho - Fabelwezen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 250
Jeanne Bieruma Oosting - Zeldzame Litho - Felicienne kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Zeldzame Litho - Felicienne
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Maurits Cornelis Escher - Gieter kopen? Bied vanaf 1075!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Gieter
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
€ 1.075
Direct kopen
Wim Motz - Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho, Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen