5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Lou Strik - gesigneerd, genummerd, met 28 originele houtsnedes & extra boekwerkje kopen? Bied vanaf 60!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands gesigneerd, genummerd, met 28 originele houtsnedes & extra boekwerkje
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 60
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 35!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Wim Motz - Sax kopen? Bied vanaf 25!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Sax
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jeanne Bieruma Oosting - Grote mono-chrome Lithografie "de Tijgerkooi" 1948 - potloodgesig. oplage 12! kopen? Bied vanaf 167!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote mono-chrome Lithografie "de Tijgerkooi" 1948 - potloodgesig. oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 167
Dirk van Gelder - 17e eeuws zeilschip kopen? Bied vanaf 45!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands 17e eeuws zeilschip
Techniek Gravure
Afmetingen 20.3 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 45
Wim Motz - Litho "Het gesprek" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Het gesprek"
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Fon Klement - Drie Anjers kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Drie Anjers
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Werner Moonen - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands "Naakt"
Techniek Ets
Afmetingen 40.7 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Wim Motz - Tenorsax kopen? Bied vanaf 22!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tenorsax
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Arend Hendriks - **Prijs Verlaagd** Ets Paleis Huis Ten Bosch kopen? Bied vanaf 25!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands **Prijs Verlaagd** Ets Paleis Huis Ten Bosch
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Etie van Rees - Prachtige droge naald Ets "de maan over de boomen" - gesigneerd - 1952 kopen? Bied vanaf 40!
Etie van Rees (1890-1973) Nederlands Prachtige droge naald Ets "de maan over de boomen" - gesigneerd - 1952
Techniek Droge Naald
Afmetingen 22.6 x 18.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Jeanne Bieruma Oosting - Grote mono-chrome Lithografie "de Trapeze" 1948 - potloodgesig. oplage 12! kopen? Bied vanaf 143!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote mono-chrome Lithografie "de Trapeze" 1948 - potloodgesig. oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 143
Wim Motz - De vlucht kopen? Bied vanaf 20!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands De vlucht
Afmetingen 32 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Dirk van Gelder - oeuvrecatalogus van de grafiek ( 2008) kopen? Bied vanaf 60!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands oeuvrecatalogus van de grafiek ( 2008)
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 60
Jan Michielsen - Ets - Naakt kopen? Bied vanaf 75!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Naakt
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Michielsen - Ets - Spiegelbeeld kopen? Bied vanaf 75!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Spiegelbeeld
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Giesen - Houtsnede, Kerstfeest 1965. kopen? Bied vanaf 30!
Jan Giesen (1900-1983) Nederlands Houtsnede, Kerstfeest 1965.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 17.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 30
Willem van Leusden - Stadspoort kopen? Bied vanaf 30!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Stadspoort
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Hans van Dokkum - De vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) De vaas met Bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Hans van Dokkum - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Stadsgezicht
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jan Strube - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 39!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Houtsnede: het lelijke jonge eendje -1959 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: het lelijke jonge eendje -1959
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Fer Hakkaart - Perspectief kopen? Bied vanaf 27!
Fer Hakkaart (1941) Nederlands Perspectief
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 27
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Simon Moulijn - Litho, Gezicht op een vijver met twee zwanen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Litho, Gezicht op een vijver met twee zwanen - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 69.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: "Reptillo" - 1936 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: "Reptillo" - 1936
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: Japanse vis
Techniek Ets
Afmetingen 21.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Fon Klement - en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28.5 cm (h x b)
€ 199
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Alfred Lob - Lachend zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 57!
Alfred Lob (1883-1959) Nederlands Duits Lachend zelfportret - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 57
Jan Strube - Stilleven - lithografie kopen? Bied vanaf 99!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Stilleven - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Kuno Brinks - Grot bij Amalfi, Italië - grote ets, mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Grot bij Amalfi, Italië - grote ets, mooi ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Fon Klement - Florifere kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Florifere
Afmetingen 75 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Jeanne Bieruma Oosting - De Aap en de Kat - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands De Aap en de Kat - Ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
€ 55
Gerrit de Jong - sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584 kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands sepia (inktvis) tekening - Duintop - ingelijst - 23584
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75