5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Herman Berserik - Ets: op het terras in Scheveningen - 1954 kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: op het terras in Scheveningen - 1954
Techniek Ets
Afmetingen 39.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Guido Eckhardt - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Maurits Cornelis Escher - 1 hardcover, 3 catalogi, 1 ingelijste prent kopen? Bied vanaf 60!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 1 hardcover, 3 catalogi, 1 ingelijste prent
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Huidig bod
€ 70
2 biedingen
Wim Motz - Litho "Het gesprek" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Het gesprek"
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Wim Motz - Tekening Haven kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening Haven
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ton van Os - onbekend: Blauw met huis op achtergrond. kopen? Bied vanaf 30!
Ton van Os (1941) Nederlands onbekend: Blauw met huis op achtergrond.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 38!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Fer Hakkaart - Perspectief kopen? Bied vanaf 50!
Fer Hakkaart (1941) Nederlands Perspectief
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 105 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Strube - Houtsnede: "In Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "In Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Fon Klement - Litho - 1994 kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Techniek Aquarel
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 23.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Fon Klement - ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Jan Strube - Litho: "Dorpje Lem" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Dorpje Lem"
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Michielsen - Houtsnede met een gedicht: Margiete Lief - 1968 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Houtsnede met een gedicht: Margiete Lief - 1968
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jan Michielsen - Ets : Liefde - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets : Liefde - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jan Mensinga - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jeanne Bieruma Oosting - Grote Litho in groen en rood "Acrobaten" 1948 - potloodgesign- oplage 12! kopen? Bied vanaf 90!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote Litho in groen en rood "Acrobaten" 1948 - potloodgesign- oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Jeanne Bieruma Oosting - Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12! kopen? Bied vanaf 168!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 168
Jenny Dalenoord - Jardin des Tuileries Parijs - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
Jenny Dalenoord (1918-2013) Nederlands Jardin des Tuileries Parijs - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Herman Berserik - Fraaie "brush" ets | 1960 | meisje met pop | zeer kleine oplage (15) potloodges. kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Fraaie "brush" ets | 1960 | meisje met pop | zeer kleine oplage (15) potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.3 x 41.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Herman Berserik - Litho: Olieampje - 1988 kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Litho: Olieampje - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Fon Klement - Pastiane kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Pastiane
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Fon Klement - La Chaise Noire kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La Chaise Noire
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 45!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Werner Moonen - zonder titel (lichamelijke oefeningen) kopen? Bied vanaf 95!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands zonder titel (lichamelijke oefeningen)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Twee figuren - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Kuno Brinks - Vogels in exotisch landschap kopen? Bied vanaf 37!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Vogels in exotisch landschap
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 37
Jeanne Bieruma Oosting - aquarel: stilleven (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 650!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands aquarel: stilleven (mooie lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Wim Motz - Parijs IIi (passage dola) kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs IIi (passage dola)
Techniek Houtskool
Afmetingen 22.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Wim Motz - Parijs kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Parijs
Techniek Houtskool
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55