5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Kees Spermon - Ets/Aquatint, titel "Soldaten ". kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/Aquatint, titel "Soldaten ".
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Hans van Dokkum - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Dorpsgezicht
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Wim Motz - Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho, Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Lode Sengers - Portret kopen? Bied vanaf 45!
Lode Sengers (1896-1956) Nederlands Portret
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Simon Moulijn - BOMEN NAAST DE RIVIER / ZW-W LITHO / 22x29cm / 1906 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 25!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands BOMEN NAAST DE RIVIER / ZW-W LITHO / 22x29cm / 1906 / PASSE-PARTOUT
Techniek Gravure
Afmetingen 14 x 20 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Maurits Cornelis Escher - Gieter kopen? Bied vanaf 1075!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Gieter
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.075
Direct kopen
Jan Strube - Seinekade Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Seinekade Parijs
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Dirk Hidde Nijland - Masten kopen? Bied vanaf 150!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Masten
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 27 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Dirk van Gelder - Paaswensch. Houtgravure. 1940. kopen? Bied vanaf 49!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Paaswensch. Houtgravure. 1940.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 11 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Fon Klement - en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28.5 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Michielsen - "De familie Della Robie". kopen? Bied vanaf 59!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands "De familie Della Robie".
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Maurits Cornelis Escher - Schoonhoven vaas M.C. Escher vogel en vis patroon kopen? Bied vanaf 125!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Schoonhoven vaas M.C. Escher vogel en vis patroon
Afmetingen 27 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 125
Direct kopen
Lou Strik - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 70!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands lot van drie werken
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 70
Direct kopen
Ru van Rossem - Rodeo kopen? Bied vanaf 70!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Rodeo
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 75 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jenny Dalenoord - DINER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 50!
Jenny Dalenoord (1918-2013) Nederlands DINER (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Wim Motz - Litho "Improvisatie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Improvisatie"
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Ru van Rossem - Metamorfose - gesigneerde reliëf ets kopen? Bied vanaf 99!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Metamorfose - gesigneerde reliëf ets
Techniek Ets
Afmetingen 61.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Wim Motz - Tekening "Bouw Overschie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening "Bouw Overschie"
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jan Michielsen - Beeldentuin kopen? Bied vanaf 20!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Beeldentuin
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Direct kopen
Johannes Graadt van Roggen - 1913 - Interieur van een schuur kopen? Bied vanaf 90!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands 1913 - Interieur van een schuur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Kees Spermon - 3 figuren kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 38
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen