Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure

Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
  • Dirk van Gelder (1907-1990)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1964
Techniek Gravure
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kopergravure door Dirk van Gelder
Voorstelling van een Arcadisch landschap
Losbladig, beeldmaat 19x20, bladmaat 35x33
Gesigneerd in potlood r.o.: 'DvGelder'
Tevens gesigneerd en gedateerd l.o. in de druk: 'D. van Gelder 1964'
Getiteld l.o. in de druk: 'Hommage a Rodolphe Bresdin (1822-1885)

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00