Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure
Omschrijving
Dirk van Gelder (1907-1990)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1964
Techniek
Gravure
Drager
Papier
Stijl
Romantisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Kopergravure door Dirk van Gelder Voorstelling van een Arcadisch landschap Losbladig, beeldmaat 19x20, bladmaat 35x33 Gesigneerd in potlood r.o.: 'DvGelder' Tevens gesigneerd en gedateerd l.o. in de druk: 'D. van Gelder 1964' Getiteld l.o. in de druk: 'Hommage a Rodolphe Bresdin (1822-1885)
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00