5. Dirk van Gelder

Dirk van Gelder (1907-1990)

1 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)

Dirk van GELDER (Scheveningen 1907 - Scheveningen 1990) Belangrijke Nederlands etser en mede-oprichter van de Haagse Etsclub.

Laatste
kans
Dirk van Gelder - Houtgravure: Veere - 1953 kopen? Bied vanaf 49!

Dirk van Gelder - Houtgravure: Veere - 1953

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 20:25

Jaartal1953
Afmetingen12 cm x 8.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout