5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Er worden 27 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007 kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Co Westerik - Gemengde techniek op papier: Hommage a Samuel Beckett (design voor een poster) kopen? Bied vanaf 595!
Co Westerik - Gemengde techniek op papier: Hommage a Samuel Beckett (design voor een poster)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Seaworld 2 kopen? Bied vanaf 1!
Ru van Rossem - Seaworld 2

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Uit de zee kopen? Bied vanaf 50!
Joop Vegter - Mezzotint, Uit de zee

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
TechniekGravure
Afmetingen29.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Maasbal en kluwenhouder 19e eeuw kopen? Bied vanaf 50!
Joop Vegter - Mezzotint, Maasbal en kluwenhouder 19e eeuw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Dancing with the waves kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem - Dancing with the waves

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorleoH

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen82 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - westerik 78

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Deadalus en Icarus kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - Deadalus en Icarus

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstveiling030422

Jaartal1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ru van Rossem - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1953
TechniekEts
Afmetingen12 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets). kopen? Bied vanaf 650!
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets).

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen25.0 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap kopen? Bied vanaf 55!
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - krijttekening van naaktmodel kopen? Bied vanaf 400!
Ru van Rossem - krijttekening van naaktmodel

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60.5 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 795!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Hagen - 2 etsen: jong eendje & landschap kopen? Bied vanaf 65!
Han van Hagen - 2 etsen: jong eendje & landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst