5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!)
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Willem Minderman - ets - 1975 kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands ets - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Han van Hagen - Zeefdruk: Chichen Itza - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Han van Hagen (1944) Nederlands Zeefdruk: Chichen Itza - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Simon Koene - Ets: African dream II - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: African dream II - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Simon Koene - Ets: Athene - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Athene - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Willem Minderman - ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Simon Koene - Ets: Delphi - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Delphi - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Han van Hagen - Zeefdruk: "Paricutin - vulkaan(Mexico)" - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Han van Hagen (1944) Nederlands Zeefdruk: "Paricutin - vulkaan(Mexico)" - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Simon Koene - Ets: Wildlife - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Wildlife - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Willem Minderman - 1979 - Stilleven kopen? Bied vanaf 50!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 1979 - Stilleven
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ru van Rossem - Afrikaans dagboek 2 kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Afrikaans dagboek 2
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Charles Donker - Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Willem Minderman - Houtweg kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Houtweg
Techniek Potlood
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Charles Donker - prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80. kopen? Bied vanaf 295!
Charles Donker (1940) Nederlands prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80.
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Charles Donker - Rode Kool kopen? Bied vanaf 350!
Charles Donker (1940) Nederlands Rode Kool
Techniek Ets
Afmetingen 21.9 x 24.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 350
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Gele morgenster
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Ru van Rossem - Verloren wereld (Pompei) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Verloren wereld (Pompei)
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Charles Donker - Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Willem Minderman - COMPOSITIE MET TWEE FLESJES EN EEN BRIL kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands COMPOSITIE MET TWEE FLESJES EN EEN BRIL
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Willem Minderman - Vos in tuinstraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Vos in tuinstraat, ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Reinder Homan - Bosuil, ets kopen? Bied vanaf 150!
Reinder Homan (1950) Nederlands Bosuil, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Willem Minderman - Kazernestraat, ets kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Kazernestraat, ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Willem Minderman - Hofvijver kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Hofvijver
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Ru van Rossem - Hooglied van Salamo ( Hommage aan Rembrant) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Hooglied van Salamo ( Hommage aan Rembrant)
Techniek Ets
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik (1924-2018) westerik 93 1/20
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 30!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Ru van Rossem - INDUSTRIAL MOVEMENT kopen? Bied vanaf 30!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands INDUSTRIAL MOVEMENT
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Willem Minderman - Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn kopen? Bied vanaf 125!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Charles Donker - De drie cactussen kopen? Bied vanaf 175!
Charles Donker (1940) Nederlands De drie cactussen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) westerik 78
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Co Westerik - Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst
Afmetingen 72.5 x 89.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 15.9 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Charles Donker - Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck) kopen? Bied vanaf 150!
Charles Donker (1940) Nederlands Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck)
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Afmetingen 37 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ru van Rossem - krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Neushoorns
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 8 gesigneerde etsen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Co Westerik - onbekend (sc3) kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands onbekend (sc3)
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands DUIVENTEMPEL (Fayoum)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 101 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Ru van Rossem - (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN kopen? Bied vanaf 109!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 89 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Ru van Rossem - Leeuw kopen? Bied vanaf 200!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Leeuw
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Ru van Rossem - Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125