Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets

Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!
Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door Ru van Rossem
Voorstelling van een abstracte compositie
Gelijst, beeldmaat 19x14, lijstmaat 38x32
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Ru van Rossem'

Keurig gelijst, kan zo aan de muur.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00