5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Er worden 27 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 695!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik - gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Kinderen aan tafel kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik - Kinderen aan tafelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - EGYPTE / KLEURETS / 53x43cm / KADER / SIG / 1993 kopen? Bied vanaf 25!
Simon Koene - EGYPTE / KLEURETS / 53x43cm / KADER / SIG / 1993Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1993
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - SOUVENIR VAN ROME I / KLEURETS + RELIEFDRUK / 53x43cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Ru van Rossem - SOUVENIR VAN ROME I / KLEURETS + RELIEFDRUK / 53x43cm / KADER / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - Magnifieke 1962 handgekleurde Ets "Oerlandschap" kleine oplage (28/40) potloodg kopen? Bied vanaf 68!
Ru van Rossem - Magnifieke 1962 handgekleurde Ets "Oerlandschap" kleine oplage (28/40) potloodgGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1962
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Simon Koene - wilde planten - ets kopen? Bied vanaf 40!
Simon Koene - wilde planten - etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets). kopen? Bied vanaf 650!
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets).Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen25.0 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Koene - FIGURATIE / KLEURETS-AQUATINT / 66x51cm / KADER / SIG / 1990 kopen? Bied vanaf 25!
Simon Koene - FIGURATIE / KLEURETS-AQUATINT / 66x51cm / KADER / SIG / 1990Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1978Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Han van Hagen - Ets: "Hulst" - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ru van Rossem - Deadalus en Icarus kopen? Bied vanaf 175!
Ru van Rossem - Deadalus en IcarusTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstveiling030422

Jaartal1986
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jaartal1978
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap kopen? Bied vanaf 55!
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschapGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007 kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik - westerik 78Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Man sluit een deal kopen? Bied vanaf 625!
Co Westerik - Man sluit een dealTekening / Aquarel

Geplaatst doorEvenflow2022

Jaartal1960
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik - ingelijste gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - onbekend (r3) kopen? Bied vanaf 295!
Co Westerik - onbekend (r3)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst