5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Charles Donker - De drie cactussen kopen? Bied vanaf 175!
Charles Donker (1940) Nederlands De drie cactussen
TechniekLitho
Afmetingen33 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Willem Minderman - Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn kopen? Bied vanaf 125!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Willem Minderman - MANDJE II kopen? Bied vanaf 30!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands MANDJE II
TechniekEts
Afmetingen20 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Charles Donker - prachtig gedetailleerde ets ‘Insecten’ - oplage 80 kopen? Bied vanaf 230!
Charles Donker (1940) Nederlands prachtig gedetailleerde ets ‘Insecten’ - oplage 80
TechniekEts
Afmetingen28 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 75!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Olieverf op doek: Stilleven met witte kan
Afmetingen96 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik (1924-2018) westerik 93 1/20
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Simon Koene - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Simon Koene (1946) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Han van Hagen - Het Wildrijk St. Maartenszee kopen? Bied vanaf 25!
Han van Hagen (1944) Nederlands Het Wildrijk St. Maartenszee
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Han van Hagen - het Hargergat bij Groet kopen? Bied vanaf 25!
Han van Hagen (1944) Nederlands het Hargergat bij Groet
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 35!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Tombe
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Ru van Rossem - Afrikaans dagboek 2 kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Afrikaans dagboek 2
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Ru van Rossem - Hooglied van Salamo ( Hommage aan Rembrant) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Hooglied van Salamo ( Hommage aan Rembrant)
TechniekEts
Afmetingen118 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
TechniekEts
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Charles Donker - Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968
TechniekEts
Afmetingen50 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Gele morgenster
TechniekEts
Afmetingen47 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) westerik 78
TechniekLitho
Afmetingen32 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Co Westerik - Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst
Afmetingen72.5 x 89.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Co Westerik - pen & aquarel op papier: "Gras" - 1991 kopen? Bied vanaf 1000!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands pen & aquarel op papier: "Gras" - 1991
Afmetingen12 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 1.000
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - ingelijste ets: Groninger landschap met geknotte es en jonge els (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets: Groninger landschap met geknotte es en jonge els (nette lijst!)
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
TechniekLitho
Afmetingen15.9 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst)
TechniekEts
Afmetingen62 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Charles Donker - Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck) kopen? Bied vanaf 150!
Charles Donker (1940) Nederlands Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck)
TechniekLitho
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ru van Rossem - krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Neushoorns
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Ru van Rossem - 8 gesigneerde etsen kopen? Bied vanaf 325!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 8 gesigneerde etsen
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Co Westerik - onbekend (sc3) kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands onbekend (sc3)
TechniekEts
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands DUIVENTEMPEL (Fayoum)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Simon Koene - Bloemen en planten Ets (150/150) kopen? Bied vanaf 25!
Simon Koene (1946) Nederlands Bloemen en planten Ets (150/150)
TechniekEts
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ru van Rossem - (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN kopen? Bied vanaf 109!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands (SPIEGEL VAN INDIA) DE HEILIGE KOEIEN
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen89 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Ru van Rossem - Leeuw kopen? Bied vanaf 200!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Leeuw
Afmetingen89 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Ru van Rossem - Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Barong, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ru van Rossem - Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Nachtelijke stad, aquatint ets met reliëfdruk (groot)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen105 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ru van Rossem - Atheens Icoon kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Atheens Icoon
TechniekEts
Afmetingen91 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Ru van Rossem - krijttekening: Leeuw kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands krijttekening: Leeuw
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen25 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Ru van Rossem - Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Kamelen, tekening met pastelkrijt (groot)
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255