Joop Vegter (1931-2017) Rabarber - mezzotint - 1997
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 46 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 145