5. Haagse Etsclub

Haagse Etsclub

Opgericht in 1984

Haagse Etsclub

Den Haag was door de eeuwen heen bij uitstek de stad van de tekenaars. De Haagsche Etsclub werd in 1984 opgericht, maar het fundament werd al gelegd in 1972 met het verschijnen van Het Schelpenboekje, die bestaat uit twintig etsen van schelpen. De oprichting van de Haagsche Etsclub ging gepaard met de uitgave van het boekje Buiten. Alle etsers van de Haagsche Etsclub werkten graag naar de waarneming, met aandacht voor detail.

Willem Minderman - 1979 - Stilleven kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 1979 - Stilleven
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Co Westerik - Kleine jongen met twee dames buiten kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met twee dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen