Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen)

Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen) kopen? Bied vanaf 75!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 35
Prachtige originele ets van Ru van Rossem, titel: Tombe van de eeuwige stilte (dal der koningen), genummerd en gesigneerd in potlood. Linksonder de titel en het nummer: 1/35. Rechtsonder de signatuur en het jaartal: '86.
Het gaat om een originele ets. Het papier rondom de beeltenis is lichtelijk bevlekt.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25