Co Westerik - gesigneerde ets

Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde ets van de kunstenaar Co Westerik (1924-2018), gedrukt in een oplage van 190 stuks. In het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1971 Rechts 10/190. Afmeting werk 16.5x 21 cm (hxb) Papiermaat 65 x 50 cm. (hxb) Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Starttijd15-11-2023 om 21:36
Eindtijd27-11-2023 om 20:14
Openingsbod € 255
ObjectlocatieTiel,  Nederland