5. Verve

Verve

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1958

Verve

Verve bestond uit een groep kunstenaars uit Den Haag die lid waren van de Pulchri Studio en valt onder de Nieuwe Haagse School. De groep Verve was met nadruk een groep, en geen vereniging, school of stroming. Er was een behoefte tussen beeldhouwers en schilders uit Den Haag op een gemeenschappelijk optreden naar buiten toe. Ze wilden verschillende bevolkingsgroepen beïnvloeden door hun werk en persoonlijk contact. De meeste leden van Verve werden geïnspireerd door Parijs, en werkten modern figuratief waarbij voornamelijk alledaagse voorwerpen of stadsgezichten werden geschilderd. De groep bestond uit 15 schilders en vijf beeldhouwers, en later traden nog enkele andere schilders tot de groep toe. Uiteindelijk werd de groep Verve opgevolgd door de groep Fugare, waarvan acht leden ook van Verve lid werden.

Willem Minderman - "Ierland". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Ierland".
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Canne". kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Canne".
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Willem Minderman - "Dordogne". kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Dordogne".
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Willem Minderman - Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje) kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Maliestraat Den Haag. (plus extra boekje)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Planten, ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Co Westerik - Kleine jongen met 2 dames buiten kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleine jongen met 2 dames buiten
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Rinus van der Neut - Gebouwen met zon kopen? Bied vanaf 400!
Rinus van der Neut (1910-1999) Nederlands Gebouwen met zon
Techniek Gouache
Afmetingen 72.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Willem Minderman - 'Spui' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 'Spui' (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Co Westerik - Co Westerik Grafiek kopen? Bied vanaf 45!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Co Westerik Grafiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Willem Minderman - Koningspoort Oude Molstraat en Oude Molstraat 's-Gravenhage kopen? Bied vanaf 65!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Koningspoort Oude Molstraat en Oude Molstraat 's-Gravenhage
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Wil Bouthoorn - PORTRET kopen? Bied vanaf 79!
Wil Bouthoorn (1916-2004) Nederlands PORTRET
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Co Westerik - Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleurenlitho: "Bloemornament" - 1987 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Willem Minderman - Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn kopen? Bied vanaf 75!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Co Westerik - Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Litho: Meisje met pop - 1996 (nette lijst !)
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Chris de Moor - Kunst in Nood kopen? Bied vanaf 20!
Chris de Moor (1899-1981) Nederlands Kunst in Nood
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Kees Andrea - De Baadsters kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands De Baadsters
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 45 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Mexico - Vrouw met hoed en haan kopen? Bied vanaf 400!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Mexico - Vrouw met hoed en haan
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Theo van der Nahmer - Paardje - staat in boek, inclusief boek kopen? Bied vanaf 595!
Theo van der Nahmer (1917-1989) Nederlands Paardje - staat in boek, inclusief boek
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 11 x 10 cm (h x b x d)
€ 595
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Co Westerik - Kijken met je ogendicht kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kijken met je ogendicht
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Henk Munnik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Henk Munnik (1912-1997) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72.5 x 92.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Co Westerik - Verschijning over het land, litho kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Verschijning over het land, litho
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Willem Minderman - Ets: Lissabon - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Ets: Lissabon - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 33.8 x 43.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 265!
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 265
Direct kopen
Co Westerik - meisje met beer bij raam - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands meisje met beer bij raam - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen