5. Verve

Verve

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1958

Verve

Verve bestond uit een groep kunstenaars uit Den Haag die lid waren van de Pulchri Studio en valt onder de Nieuwe Haagse School. De groep Verve was met nadruk een groep, en geen vereniging, school of stroming. Er was een behoefte tussen beeldhouwers en schilders uit Den Haag op een gemeenschappelijk optreden naar buiten toe. Ze wilden verschillende bevolkingsgroepen beïnvloeden door hun werk en persoonlijk contact. De meeste leden van Verve werden geïnspireerd door Parijs, en werkten modern figuratief waarbij voornamelijk alledaagse voorwerpen of stadsgezichten werden geschilderd. De groep bestond uit 15 schilders en vijf beeldhouwers, en later traden nog enkele andere schilders tot de groep toe. Uiteindelijk werd de groep Verve opgevolgd door de groep Fugare, waarvan acht leden ook van Verve lid werden.

Er worden 27 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler kopen? Bied vanaf 1!
Kees Andrea - Litho, De fluitspeler

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007 kopen? Bied vanaf 199!
Co Westerik - Litho: visioen en visie - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris de Moor - Nieuwe Haagse school - grote abstracte jaren 50/60 Gouache - in originele lijst kopen? Bied vanaf 156!
Chris de Moor - Nieuwe Haagse school - grote abstracte jaren 50/60 Gouache - in originele lijst

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Co Westerik - Gemengde techniek op papier: Hommage a Samuel Beckett (design voor een poster) kopen? Bied vanaf 595!
Co Westerik - Gemengde techniek op papier: Hommage a Samuel Beckett (design voor een poster)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik - Compositie met figuren en vlekken

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970 kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 56x67cm / SIG / 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen56 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Theo Bitter - St. Remy de Provence kopen? Bied vanaf 185!
Theo Bitter - St. Remy de Provence

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMasblanc

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen41 cm x 59.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - westerik 78

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Vollmer - St Germain kopen? Bied vanaf 45!
Frans Vollmer - St Germain

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris de Moor - Aquarel 1958 kopen? Bied vanaf 70!
Chris de Moor - Aquarel 1958

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMijnders

Jaartal1958
TechniekAquarel
Afmetingen46.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Fluitspeelster en dansers, handgesigneerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets). kopen? Bied vanaf 650!
Willem Minderman - Beeld van een stad. Zestien etsen van Den Haag. (+ nog een 17e ets).

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen25.0 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Theo Bitter - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJPVerdijk

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!
Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen.

Geplaatst doorBergh

Afmetingen28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris de Moor - C3749-67, Bergen kopen? Bied vanaf 50!
Chris de Moor - C3749-67, Bergen

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1978
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 795!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Bus - VPK Vrede kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Bus - VPK Vrede

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1931
TechniekBrons
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Vollmer - Place Maubert Paris kopen? Bied vanaf 25!
Frans Vollmer - Place Maubert Paris

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst