Willem Minderman - Planten, ets

Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 59!Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 59!
  • Willem Minderman (1910-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige, minitieuze ets van Willem Minderman op geschept papier.
Handgesigneerd met potlood, oplagene. IV/VIII
Mooi gelijst met zwarte lijst en zwarte passepartout
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00