5. Willem Minderman

Willem Minderman (1910-1985)

4 aangeboden items / 52 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Willem MINDERMAN (leiden 1910 - Den Haag 1985)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Willem Minderman - KURHAUS kopen? Bied vanaf 80!

Willem Minderman - KURHAUS

Geplaatst doorloverendale

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952 kopen? Bied vanaf 45!

Willem Minderman - Uitgeverij Martinus Nijhoff Den Haag - litho uit 1952

Geplaatst doorMiles

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem Minderman - ets: "Voor de vrienden van Verve" kopen? Bied vanaf 45!

Willem Minderman - ets: "Voor de vrienden van Verve"

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Minderman - ets: Wassenaar(duinen) kopen? Bied vanaf 50!

Willem Minderman - ets: Wassenaar(duinen)

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst