Rinus van der Neut - Gebouwen met zon

Rinus van der Neut - Gebouwen met zon kopen? Bied vanaf 400!
Rinus van der Neut - Gebouwen met zon kopen? Bied vanaf 400!Rinus van der Neut - Gebouwen met zon kopen? Bied vanaf 400!
  • Rinus van der Neut (1910-1999)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1953
Techniek Gouache
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 72.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie gouache van Rinus van der Neut, gesigneerd uit 1953,
Ingelijst met glas en grijze passe-partout.
Rustige kleuren.
Lijst en passe-partout verouderd
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 68,30