5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Er worden 439 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Peter Alma - KOE / KLEURHOUTSNEDE / 61x84cm / SIG / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Peter Alma - KOE / KLEURHOUTSNEDE / 61x84cm / SIG / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen61 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 35!
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Theo Kley - FIGURATIE / KLEURLITHO / 51x65cm / SIG / 1972 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Theo Kley - FIGURATIE / KLEURLITHO / 51x65cm / SIG / 1972 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1972
Afmetingen84 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1970
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Voorgevel kopen? Bied vanaf 52!
Sees Vlag - Voorgevel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1969
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Gerard 't Hart - Indiaan. kopen? Bied vanaf 55!
Gerard 't Hart - Indiaan.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Gerard 't Hart - Indiaan. kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart - Indiaan.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Kagie (jr.) - Drents heidelandschap in avondlicht - 1946 - Groot formaat - Zeer goed kopen? Bied vanaf 475!
Jan Kagie (jr.) - Drents heidelandschap in avondlicht - 1946 - Groot formaat - Zeer goed

Geplaatst doorChors

Jaartal1946
Afmetingen83 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930- kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Utrecht Steenweg -ets circa 1930-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 20!
Rene Brone - Björn Borg - Brown series

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWalterLeendertse

Jaartal1980
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekStift
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - aquarel met zwarte stift - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - aquarel met zwarte stift - reis Marokko 1966

Tekening / Aquarel

Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans kopen? Bied vanaf 40!
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen11 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen113 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960. kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal2000
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Frans Storm - zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Frans Storm - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

TechniekAquarel
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen135 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple Japan

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArs-gratia-artis

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders - Striktouw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1987
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 35!
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957

Tekening / Aquarel

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag) kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag)

Tekening / Aquarel

Jaartal1953
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954

Tekening / Aquarel

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure" kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Deventer kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Deventer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen21 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 45!
Gerard 't Hart - Colourful Composition

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Grafieken - Naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk - Grafieken - Naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1978
TechniekGravure
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
JCJ VANDERHEYDEN - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1989
Afmetingen56.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst