Libert Ramaekers (1925-1993)
Liggend naakt
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 43 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |