5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Libert Ramaekers - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 55!
Libert Ramaekers (1925-1993) Nederlands Liggend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Bob ten Hoope - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 70!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Liggend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 39.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Gerard 't Hart - Kleurenzeefdruk CHIEF II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Kleurenzeefdruk CHIEF II Handgesigneerd
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Miep de Leeuwe - 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 95
Anton Martineau - Onderonsje kopen? Bied vanaf 100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Onderonsje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Rien Bout - Paisaje Flotante kopen? Bied vanaf 45!
Rien Bout (1937-2003) Nederlands Paisaje Flotante
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ans Hey - Gezin kopen? Bied vanaf 35!
Ans Hey (1932-2010) Nederlands Gezin
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Han Krug - Landschappen bij een beek - Aquarel kopen? Bied vanaf 48!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Landschappen bij een beek - Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
€ 48
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Fon Klement - Haven - Hout/Linosnede kopen? Bied vanaf 48!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Haven - Hout/Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 85!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Abstracte compositie - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar kopen? Bied vanaf 749!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 749
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 29!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Herman Gordijn - Zittend met afgewend hoofd kopen? Bied vanaf 80!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zittend met afgewend hoofd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Maya Wildevuur - "Pur" 3D kunstwerk kopen? Bied vanaf 375!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands "Pur" 3D kunstwerk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Jan Montyn - Ets: Premier jour – Confusion - 1975 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Premier jour – Confusion - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - Ets/aquatint: "Le bonheur"(geluk) - 2002 kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho: Tango - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Nic Jonk - Zeefdruk: naakt koppel kopen? Bied vanaf 59!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: naakt koppel
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Marijke de Vries - Chanson Triste - Zeefdruk - Abstract - Oplage 02/80 kopen? Bied vanaf 60!
Marijke de Vries (1954) Nederlands Chanson Triste - Zeefdruk - Abstract - Oplage 02/80
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Henri Plaat - FIGURATION / S/W-LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRINT190 kopen? Bied vanaf 35!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Michielsen - "De familie Della Robie". kopen? Bied vanaf 59!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands "De familie Della Robie".
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Zee no. 15 kopen? Bied vanaf 75!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Houtsnede op Japans papier, Zee no. 15
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 75
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Henk Huig - Ets: boot op zee kopen? Bied vanaf 25!
Henk Huig (1934) Nederlands Ets: boot op zee
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Frank Letterie - Geborgen begin. kopen? Bied vanaf 40!
Frank Letterie (1931) Nederlands Geborgen begin.
Techniek Kunststof
Afmetingen 13 x 15 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 950 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 300!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Gerd Arntz - Zeefdruk: Bespiegeling - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Zeefdruk: Bespiegeling - 1976
Afmetingen 24.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 275!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45