5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Eric Claus - Pierot - M - 1978 kopen? Bied vanaf 750!
Eric Claus (1936) Nederlands Pierot - M - 1978
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 12 x 5 cm (h x b x d)
€ 750
Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands zeven lagen van bewustzijn
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Gerard 't Hart - Collage - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Ciano Siewert - Havengezicht Dordrecht kopen? Bied vanaf 25!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Havengezicht Dordrecht
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jaap Kruijff - Litho: geit tussen de bomen kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Kruijff (1917-2001) Nederlands Litho: geit tussen de bomen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jaap Hillenius - Ets: slapende vrouw kopen? Bied vanaf 39!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets: slapende vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Herman Gordijn - Lida bij urinoir kopen? Bied vanaf 200!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Lida bij urinoir
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 48 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Maya Wildevuur - Geisha kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geisha
Techniek Acryl
Afmetingen 122 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Maya Wildevuur - Vrouw kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Vrouw
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Anton Martineau - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Maya Wildevuur - Bloemenveld kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Bloemenveld
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Maya Wildevuur - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Bloemen
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Ciano Siewert - Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Oscar Verpoorten - Scheepssloop kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Scheepssloop
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Herman Gordijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Herman Gordijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Zonder titel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Souvenance
Afmetingen 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Edmond Wingen - de Matthiaskerk in Maastricht Limburg 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands de Matthiaskerk in Maastricht Limburg 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands potlood tekening: "Gezicht op Den Haag" - 2013
Techniek Potlood
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Ru van Rossem - Krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Krijttekening: Neushoorns
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Maya Wildevuur - zeer grote aquarel: boeket - 1990 kopen? Bied vanaf 495!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands zeer grote aquarel: boeket - 1990
Techniek Aquarel
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Ad Dekkers - Inkt op papier - 1970 kopen? Bied vanaf 599!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Inkt op papier - 1970
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!
Aart Roos (1919-2009) Nederlands kind in box + monografie
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Jan Montyn - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 89!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 23 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Pieter Schouten - Religeus Schilderi kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Schouten (1927) Nederlands Religeus Schilderi
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Herman Gordijn - Knikkeren kopen? Bied vanaf 250!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Knikkeren
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Gerard van Kerkhof - Ets, Auto-Route kopen? Bied vanaf 40!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands Ets, Auto-Route
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Gerard 't Hart - Indiaan. kopen? Bied vanaf 49!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Indiaan.
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Akke Sins - Kerkgang - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Akke Sins (1928) Nederlands Kerkgang - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Han Krug - 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 55!
Han Krug (1890-1977) Nederlands 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
€ 55
Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Wim Motz - Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho, Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Wim Steijn - krijttekening van winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands krijttekening van winterlandschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Twee etsen van landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45