Henri Plaat - Goddess

Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!
Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!
  • Henri Plaat (1936-2023)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1980
Techniek Gouache
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie gouache door Henri Plaat. Herkomst: particuliere collectie; Galerie Asselijn, Amsterdam.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Laren nh, Nederland