glaa
  3. Ervaren verkoper
  5. glaa

glaa

Lid sinds 2018 / laren nh, Nederland

2 aangeboden items / 17 verkochte items

Otto van Rees - A still life with aster flowers kopen? Bied vanaf 2250!
Otto van Rees (1884-1957) Nederlands A still life with aster flowers
Afmetingen 62 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Goddess
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen