Lid sinds 2018 / laren nh, Nederland
2 aangeboden items / 17 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 62 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |