5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Maya Wildevuur - Onbekend kopen? Bied vanaf 125!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Onbekend
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
€ 125
Maya Wildevuur - Compositie kopen? Bied vanaf 300!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Compositie
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
€ 300
Maya Wildevuur - Zomer 1989 in Hooghalen kopen? Bied vanaf 600!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Zomer 1989 in Hooghalen
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
€ 600
Martien de Kler - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Martien de Kler (1943-2016) Nederlands zonder titel
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 110!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 110!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Kees Buurman - Menselijk Landschap 1988 kopen? Bied vanaf 750!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Menselijk Landschap 1988
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen83 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 750
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Jan Montyn - Paradis terrestre nov 64-juin 65 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Paradis terrestre nov 64-juin 65
TechniekEts
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen33 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Jan Montyn - Bêtes et Gens kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Bêtes et Gens
TechniekEts
Afmetingen33 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen50 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Martien de Kler - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Cor Jaring - Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 200!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam)
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan Bezemer - Spanje kopen? Bied vanaf 150!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Spanje
TechniekLitho
Afmetingen73 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Montyn - kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Theo Niermeijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Zonder titel
Afmetingen22 x 54.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
Sierk Schroder - Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 350!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Annette naakt op de bank - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Sierk Schroder - Zittend naakt - Museum Hoogstate kopen? Bied vanaf 225!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Zittend naakt - Museum Hoogstate
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Anton Martineau - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Onbekend
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Dirk Filarski - Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk kopen? Bied vanaf 875!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Kubistische stad met brug - waarschijnlijk Frankrijk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 875
Sierk Schroder - Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 475!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Aquarel , Liggend model – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen71 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Sees Vlag - Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971 kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk: Bomen l'ile - Grande - 1971
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Frans Verpoorten - Mandje met aardappelen kopen? Bied vanaf 34!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Mandje met aardappelen
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Gevarieerd boeket in een vaas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Gevarieerd boeket in een vaas - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen95 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 400
1 bieding
Henri Plaat - Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Eric Claus - Zien, denken, doen kopen? Bied vanaf 499!
Eric Claus (1935) Nederlands Zien, denken, doen
TechniekBrons
Afmetingen45 x 41 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht7600 g
€ 499
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
JCJ VANDERHEYDEN - z.t. (blauw kruis) kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands z.t. (blauw kruis)
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Sees Vlag - Schokland Middelbuurt kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Schokland Middelbuurt
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Jan Montyn - ‘Het afgebrokene’ - drieluik van etsplaten - 1993 kopen? Bied vanaf 650!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ‘Het afgebrokene’ - drieluik van etsplaten - 1993
Afmetingen109 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
€ 650