Maya Wildevuur (1944-2023) Onbekend
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Glas |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 125