5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Doris Groeneveld - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands Zeefdruk - 1980
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - spel en nederlaag – 4 ingekleurde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 199!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands spel en nederlaag – 4 ingekleurde zeefdrukken
Afmetingen 16.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Rob Clous - gesigneerde ets - Het slepertje kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands gesigneerde ets - Het slepertje
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Sees Vlag - Dierentuin 's-Gravenhage kopen? Bied vanaf 95!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Dierentuin 's-Gravenhage
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ilona Schmit - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Stilleven.
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wim Steijn - z.t. - impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands z.t. - impressionistisch landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 15 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Anton Martineau - Gemengde techniek - fantasie kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek - fantasie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ru van Rossem - Christuskop met doornenkroon kopen? Bied vanaf 40!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Christuskop met doornenkroon
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Gerard Brussee - grote in 1961 als "eigen druk" gemaakte lithografie "stilleven" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands grote in 1961 als "eigen druk" gemaakte lithografie "stilleven" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Edmond Wingen - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Onbekend
Afmetingen 48 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 75
Direct kopen
Edmond Wingen - Te Kanne België kopen? Bied vanaf 135!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Te Kanne België
Afmetingen 45 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Den Haag - Hofvijver kopen? Bied vanaf 69!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Den Haag - Hofvijver
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Henri Plaat - Goddess kopen? Bied vanaf 200!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Goddess
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Dirk van Gelder - Paaswensch. Houtgravure. 1940. kopen? Bied vanaf 49!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Paaswensch. Houtgravure. 1940.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ad Snijders - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 800!
Ad Snijders (1929-2010) Nederlands Vaas met bloemen
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - blauw kruis - gesigneerde metaaldruk kopen? Bied vanaf 259!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands blauw kruis - gesigneerde metaaldruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel, droge naald ets kopen? Bied vanaf 175!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Ben Hoezen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Ben Hoezen (1935-2021) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Kunststof
Afmetingen 29 x 20 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Kuijpers - Zeefdruk: Arcades - 2003 kopen? Bied vanaf 69!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Zeefdruk: Arcades - 2003
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Fon Klement - en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands en Marion Bloem - Boek met 8 werken - 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28.5 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Theo Kuijpers - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Stifttekening kopen? Bied vanaf 45!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Stifttekening
Techniek Stift
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Montyn - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Ilona Schmit - Sprookje kopen? Bied vanaf 70!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Sprookje
Afmetingen 60 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 65!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
Techniek Droge Naald
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Nic Jonk - achterover leunend naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands achterover leunend naakt
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Geurt van Dijk - Verscheurd kopen? Bied vanaf 45!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Verscheurd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Johan Lennarts - Zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Johan Lennarts (1932-1991) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 104 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Riek Wesseling - Zelfportret kopen? Bied vanaf 150!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Zelfportret
Techniek Potlood
Afmetingen 80 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 38!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 81 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Antony van Lieshout - Visserman kopen? Bied vanaf 65!
Antony van Lieshout (1943) Nederlands Visserman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Lou Strik - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 70!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands lot van drie werken
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 70
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ru van Rossem - Rodeo kopen? Bied vanaf 70!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Rodeo
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 75 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Kees Okx - ARENDSNESTEN kopen? Bied vanaf 20!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands ARENDSNESTEN
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Het atelier in de Vossiusstraat, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jo Vergeer - abstracte tekening in inkt kopen? Bied vanaf 100!
Jo Vergeer (1894-1969) Nederlands abstracte tekening in inkt
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 100
Direct kopen