Unamore - Abstract werk

Unamore - Abstract werk kopen? Bied vanaf 250!
Unamore - Abstract werk kopen? Bied vanaf 250!Unamore - Abstract werk kopen? Bied vanaf 250!Unamore - Abstract werk kopen? Bied vanaf 250!
  • Unamore (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst 114 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Over de kunstenares:
Marijke van Velzen werd geboren in 1942. Zij gebruikt als kunstenaarsnaam Unamore. Als kind al wilde zij schilderen en kreeg zij de gelegenheid haar talenten te ontplooien. Sinds 1963 exposeerde zij in Nederland, België, Duitsland en recent ook in Portugal.

Over het werk:
Groot abstract werk op doek van Unamore (Marijke van Velzen). Het werk is achterop gesigneerd met 'Marijke van Velzen'.

Het schilderij is in een goede staat. De lijst is beschadigd.

Unamore (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Restaurateur
8 verkochte items
Alle items (21)
114 cm
114 cm
110 cm
110 cm