Hans van Dokkum (1908-1995)
Dorpsgezicht
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 22 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2013 / woerden, Nederland
19 aangeboden items / 7 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 15 x 23 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 14 x 19 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 19 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 17 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 18 x 27 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 13 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 24 x 16 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 56 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 23 x 16 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 27 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 103 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |