Theo Koster - Abstract werk

Theo Koster - Abstract werk kopen? Bied vanaf 300!
Theo Koster - Abstract werk kopen? Bied vanaf 300!Theo Koster - Abstract werk kopen? Bied vanaf 300!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Over de kunstenaar:
Theo Koster werd in 1952 geboren in Emmeloord. Hij volgde zijn opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam en aan de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem. Toen al waren zijn schilderijen landschappelijk van aard, zij het ingetogener dan zijn meer recente werk, en hij ontwikkelde een eigen beeldtaal die hij tot op de dag van vandaag gebruikt en uitbreidt.

Over het werk:
Groot abstract werk van Theo Koster. Het werk is midden-onder gesigneerd met 'Theo Koster'.

Het werk is in een goede staat.

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Restaurateur
8 verkochte items
Alle items (21)
100 cm
100 cm