5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar kopen? Bied vanaf 649!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 649
Constant - Le Massacre kopen? Bied vanaf 335!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Massacre
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 21!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Jan Michielsen - Ets - Erotisch Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Erotisch Naakt
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Michielsen - Ets - Het Kijkglas kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Het Kijkglas
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Michielsen - Ets - Kamer 10 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Kamer 10
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Michielsen - Ets - Model VII kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Model VII
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Herman Gordijn - Knikkeren kopen? Bied vanaf 250!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Knikkeren
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Ad Snijders - Vrouw in roze en blauw kopen? Bied vanaf 165!
Ad Snijders (1929-2010) Nederlands Vrouw in roze en blauw
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - zeefdruk in kleur kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands zeefdruk in kleur
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Anton Martineau - Onderonsje kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Onderonsje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Marijke de Vries - Chanson Triste - Zeefdruk - Abstract - Oplage 02/80 kopen? Bied vanaf 60!
Marijke de Vries (1954) Nederlands Chanson Triste - Zeefdruk - Abstract - Oplage 02/80
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Wim Motz - Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Geanimeerd gezelschap - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands Gouache, man en vrouw.
Techniek Gouache
Afmetingen 76.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Techniek Acryl
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Ru van Rossem - Abstracte compositie - Ets kopen? Bied vanaf 80!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Abstracte compositie - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Han Krug - 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Han Krug (1890-1977) Nederlands 4 Parijse Stadsgezichten - Tekeningen
Techniek Potlood
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
€ 50
Akke Sins - Kerkgang - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Akke Sins (1928) Nederlands Kerkgang - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Zicht op stadstuinen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Theo Kuijpers - Aquarel: boomachtige figuren - 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Aquarel: boomachtige figuren - 1999
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Theo Kuijpers - Aquarel: abstracte compositie - 1992 kopen? Bied vanaf 150!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Aquarel: abstracte compositie - 1992
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 299
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Techniek Litho
Afmetingen 21.5 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jaap Kruijff - Litho: geit tussen de bomen kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Kruijff (1917-2001) Nederlands Litho: geit tussen de bomen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Jan Burgerhout - Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand kopen? Bied vanaf 125!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Aquarel: Paard met schelpenkar op het strand
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Zee no. 15 kopen? Bied vanaf 65!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Houtsnede op Japans papier, Zee no. 15
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 65
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands potlood tekening: "Gezicht op Den Haag" - 2013
Techniek Potlood
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Dirk van Gelder - Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure kopen? Bied vanaf 60!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Hommage a Rodolphe Bresdin - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 19 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Ru van Rossem - Krijttekening: Neushoorns kopen? Bied vanaf 149!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Krijttekening: Neushoorns
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Ad Dekkers - Inkt op papier - 1970 kopen? Bied vanaf 599!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands Inkt op papier - 1970
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Jan Montyn - Ingelijste ets, Mekong II kopen? Bied vanaf 90!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ingelijste ets, Mekong II
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan Sierhuis - De Rijdende Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De Rijdende Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ciano Siewert - Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Oscar Verpoorten - Scheepssloop kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Scheepssloop
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Frank Letterie - Een veeldje " Geboren begin" kopen? Bied vanaf 30!
Frank Letterie (1931) Nederlands Een veeldje " Geboren begin"
Techniek Overig
Afmetingen 11 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 188 g
€ 30
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120