5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Er worden 433 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman Stammeshaus - Vlindervleugel I - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 20!
Rene Brone - Björn Borg - Brown series

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWalterLeendertse

Jaartal1980
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekStift
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - aquarel met zwarte stift - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - aquarel met zwarte stift - reis Marokko 1966

Tekening / Aquarel

Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans kopen? Bied vanaf 40!
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen11 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen113 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960. kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMBZ

Jaartal2000
TechniekPotlood
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Frans Storm - zonder titel kopen? Bied vanaf 24!
Frans Storm - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

TechniekAquarel
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Snijders - Olieverf op papier - Compositie (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 650!
Ad Snijders - Olieverf op papier - Compositie (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen190 cm x 220 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen135 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 65!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1927
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple Japan

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Soestdijk" 25 oktober 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorArs-gratia-artis

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Har Sanders - Striktouw kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders - Striktouw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1987
Afmetingen68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957 kopen? Bied vanaf 35!
Han Krug - Grote aquarel "RHIJNAUWEN" 23 augustus 1957

Tekening / Aquarel

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag) kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Kijfhoek" 1953 (Den Haag)

Tekening / Aquarel

Jaartal1953
TechniekAquarel
Afmetingen19 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954

Tekening / Aquarel

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure" kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap Den Haag

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Deventer kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Deventer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1954
TechniekAquarel
Afmetingen21 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel: Landschap 9 mei 1970

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 45!
Gerard 't Hart - Colourful Composition

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Grafieken - Naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk - Grafieken - Naakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordot64

Jaartal1978
TechniekGravure
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
JCJ VANDERHEYDEN - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1989
Afmetingen56.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1990

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen50.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Kees Verkade - Acrobaten kopen? Bied vanaf 70!
Kees Verkade - Acrobaten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLapidis

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Wensma - Olieverf op doek, Stilleven met twee flessen en een doos - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Wensma - Olieverf op doek, Stilleven met twee flessen en een doos - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen82 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Verkade - Exaltation kopen? Bied vanaf 70!
Kees Verkade - Exaltation

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLapidis

Jaartal1997
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Rooyers - Olieverf op doek, Vlucht - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Joop Rooyers - Olieverf op doek, Vlucht - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1969
Afmetingen121 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hens de Jong - Olieverf op doek, Kaai - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Hens de Jong - Olieverf op doek, Kaai - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen101 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - GROTE jaren 60 gem. technk. (aquarel,pastel, ea) COLLAGE in unieke Lijst! kopen? Bied vanaf 288!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - GROTE jaren 60 gem. technk. (aquarel,pastel, ea) COLLAGE in unieke Lijst!

Jaartal1962
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daan de Vries - LOT VAN 4 STUKS / ZW-W HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 35!
Daan de Vries - LOT VAN 4 STUKS / ZW-W HOUTSNEDE / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst